Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Václav Upír Krejčí: Manželka mu zakázala vidět milence. Ze strachu se jí vyhýbá

Václav Upír Krejčí: Manželka mu zakázala vidět milence
Zdroj: herminapress
+ Další fotografie
Bude rozvod?

Umělec Václav Upír Krejčí (66) zažívá po vleklých manželských problémech největší životní krizi, po které se bojí, že dojde třicet let od svatby i k rozvodu. Manželce Zuzaně, o které tvrdí, že na něm jen hledá chyby a stále mu něco vyčítá, se nyní vyhýbá. Proč? Více uvedl v deníku Aha!

Václav Upír Krejčí: Vyhýbá se své ženě

Bavič a herec Václav Upír Krejčí (66) totiž zveřejnil v deníku Aha! obvinění, že podle něj má mít jeho paní poměr s jiným ženatým mužem. A když všechny zprávy o tom vyšly, Zuzana samozřejmě nebyla šťastná.

Teď se jí radši vyhýbám. Stejně mě jen pořád kritizuje. Byl jsem nyní třeba v Brně, kam mě pozvali známí. Snažím se uklidnit situaci. A dokonce jsem dostal i nabídku na týden do Znojma do jednoho penzionu, kde prý mají i psychologa. Lidé jsou na mě hodní,“ raduje se ze štěstí v neštěstí.

„Problémy řešíme už dlouhodobě. Vím to už delší dobu, že má jiného, ale užíral jsem se tím. Stupňovalo se to a teď se to vyhrotilo,“ trápí se Upír.

„Jsem z toho, jak to mezi námi se ženou je, špatný už řadu týdnů. A v neděli to eskalovalo, ale opilec jsem před jízdou nebyl a zabít jsem se taky nechtěl. Až když jsem omylem naboural, vypil jsem láhev,“ dušuje se.

Policie sice tvrdí, že mu za řízení pod vlivem návykové látky hrozí až tři roky vězení, on to ale odmítá a věří, že právníci mu pomohou.

Miluje ji, zoufá si Upír

Přes všechny rodinné problémy stále trochu doufá, že by se situace mohla zklidnit.

Na podání žádosti o rozvod je ještě brzo. Myslím, že moje žena taky ještě neví, co dál. Ale už je to moc rozbitý hrneček lásky a on ji miluje. Má v něm velkou oporu. A asi mají na mě stejný názor, že jsem blázen,“ myslí si.

Snažil si to s údajným sokem v lásce vyříkat? „To mi zakázala,“ dodal pro eXtra.cz Václav Upír Krejčí.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy