Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Václav Postránecký (75) je znovu v nemocnici: S jeho zdravotním stavem nastaly další komplikace!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Zdravotní stav
Herec Václav Postránecký (75) už rok válčí s vážnou nemocí. Musel podstoupit operaci dutiny břišní a také chemoterapii. Nyní nastaly vážnější komplikace a herec je znovu v nemocnici.

Známý český herec Václav Postránecký informaci potvrdil portálu Blesk: „Jsem opět v nemocnici…“ Hvězda komedie S tebou mě baví svět však nechtěla prozradit, co dalšího se jí přihodilo. Je to osobní informace, se kterou se nechce svěřovat.

V nemocnici především spí, ale prý se tam vůbec nenudí. Denně ho chodí navštěvovat rodina. Do nemocnice ho přišli pozdravit i kolegové, ovšem Postránecký o návštěvy moc nestojí. Má rád především klid. Herec se kvůli nemoci vzdal natáčení seriálu Krejzovi a jeho roli převzal Oldřich Navrátil (66). Už ani nepočítá s tím, že by se měl vrátit na filmová plátna, aby se mohl zúčastnit například natáčení komedie 3Bobule. Nám jen zbývá Václavovi držet palce a doufat, že se brzy uzdraví.

Související články

Další články