Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Václav Noid Bárta si rok hýčká tuhle krásku: Konečně ji ukázal ve společnosti!

Václav Noid Bárta se konečně pochlubil novou přítelkyní!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 42 fotografií
Václav Noid Bárta (37) nadobro skoncoval s tajnůstkařením. Tanečnice Eliška Grabcová mu zahřívá pelíšek už rok, ale mezi lidi ji Noid vyvedl až nyní. Zazpíval na módní přehlídce Terezy Sabáčkové a pak se svou půvabnou láskou s úsměvem laškoval.

Václav Noid Bárta (37) už nechce svůj nový vztah tajit. Nová kočička, která mu skočila na udičku už před rokem, je půvabná tanečnice Eliška Grabcová.

Noid v úterý večer vystupoval na přehlídce Terezy Sabáčkové, známé návrhářce svatebních šatů. Pro Sabáčkovou kromě toho před nedávnem točil klip, s nímž mu nepomáhal nikdo jiný než právě Grabcová.

Těžko říct, co Noida vedlo k tomu, aby krásnou Elišku před veřejností tak dlouho tajil. Možná ho k představení ve společnosti dokopala sama Eliška, která se obávala, aby ji nepotkal stejný osud jako paní Colombovou. Tohoto strachu se tak v úterý jednou provždy zbavila.

Související články

Další články