Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Václav Noid Bárta se stal podruhé tatínkem: Dcera dostala krásné české jméno

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 16 fotografií
porod
Rocker Václav Noid Bárta (38) se stal podruhé tatínkem. Z prvního manželství s Gábinou Dvořákovou (30) má Noid dceru, ale jejich vztah bohužel nevydržel. Partnerka hudebníka Eliška Grabcová porodila a zpěvák se s radostnou novinkou podělil na sociálních sítích.

„Ahoj holčičko naše. Milujeme tě, Eliško. Všechny lásky jsou v pořádku. Jsem šťastný. Děkuji lásko,“ napsal na sociálních sítích tatínek Václav Noid Bárta (39). Noid má z prvního manželství s Gábinou Dvořákovou dceru Terezku. Bohužel jejich vztah nevydržel a pár se rozvedl.

Zanedlouho se rocker zamiloval do tanečnice Elišky Grabcové, se kterou je už déle než rok. První dceři Terezce, která má čtyři roky, tak přibyla nevlastní sestřička Eliška. Zpěvák svoji první dceru Terezu vídá v rámci střídavé péče.

I bývalá modelka a exmanželka Noida Gábina Dvořáková (31) má novou rodinu. S podnikatelem a současným partnerem Petrem Švamberou si pořídila druhou holčičku. Zpěvák Noid na sobě pořádně zamakal a momentálně prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě.

Související články

Další články