Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Václav Noid Bárta s partnerkou poprvé od porodu ve společnosti: Ukázali rozkošnou měsíční dceru

Eliška Grabcová před pár týdny porodila.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
rodina

Je to měsíc, co se Vašek Noid Bárta (41) stal trojnásobným otcem tří dcer a s krásnou partnerkou Eliškou Grabcovou poprvé od porodu vyrazili jako pár do společnosti. Na setkání hvězd a tvůrců muzikálu Slunce, seno, jahody vzali dceru Elišku, ale také měsíční Aničku. Noid redakci eXtra.cz prozradil, jak se jako trojnásobný otec cítí, ale také promluvil o pracovním nasazení a plnění si svého životního snu. V galerii se pak podívejte, jak to rodince slušelo.

"Být trojnásobným tatínkem je krásné. Jak už jsem říkal, připadám si jako Sylvester Stallone, který má také tři dcery. Nejstarší Terezka je velká ségra, tak se stará, stejně jako Elinka. Se staršími dcerami už můžu normálně fungovat, třeba i chodit po úřadech, jsou to parťačky," řekl Vašek Noid Bárta pro redakci eXtra.cz, který dorazil na setkání hvězd muzikálu Slunce, seno, jahody i se svou partnerkou Eliškou Grabcovou, dcerou Eliškou, ale také novorozenou Aničkou.

"Přišel jsem se s rodinou podívat za kamarády. Moje žena Eliška je měsíc po porodu a dlouho kamarády neviděla. Tím, že odtud bydlíme devět minut, tak jsme vyrazili. U pana Sapíka to máme moc rádi."

Noid si plní svůj životní sen

Noid sice v muzikálu Slunce, seno, jahody nevystupuje jako herec, ale i tak velmi výrazně přiložil ruku k dílu.

"K muzikálu Slunce, seno, jahody jsem natáčel videoklip. Je to píseň Ondřeje Brzobohatého, která se jmenuje Léto a zpívá ji s Evou Burešovou. S Egonem Kulhánkem vymyslel Ondřej scénář, který jsem zpracoval. Ondra měl hlavní slovo, klip jsme spolu natáčeli v Hošticích a bylo to super," líčí se slovy, že ho baví natáčet klipy o něco víc než v muzikálech hrát.

"Byl to vždycky můj sen, pracovat ze svého domácího studia, které si buduji od svých jedenácti let. Zpívání je věc, kterou jsem chtěl dělat nejméně, ale nějakým způsobem to vyšlo a uživil jsem se tím. V pandemii se mi podařilo více zaměřit na svou produkční a tvůrčí činnost, takže jsem rozjel jak nahrávací studio, tak i filmové, čímž se teď zabývám většinu času," uzavřel Vašek Noid Bárta.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy