Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Václav Noid Bárta poslal vzkaz kolegům muzikantům: Svoje holky budu před nimi hlídat!

+ Další 4 fotografie

Jsou to dva měsíce, kdy se zpěvákovi Vašku Noidovi Bártovi (41) narodila třetí dcera. K prvorozené dceři Terezce (7), kterou má s bývalou modelkou Gabrielou Dvořákovou, a druhorozené Elišce z jeho současného manželství s tanečnicí Eliškou Grabcovou přibyla ještě třetí princezna Anička. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil nejen to, jak si roli trojnásobného otce užívá, ale také poslal jasný vzkaz svým kolegům z branže.

Splněné přání

Zpěvák a hvězda mnohých českých muzikálů Vašek Noid Bárta je doslova a do písmene obklopený holčičkami. Známý rocker je totiž otcem tří dcer a je na to patřičně hrdý. Z toho, že se mu nepovedlo zplodit syna, si rozhodně nic nedělá.

"Je to úplně skvělý, já si to moc užívám," řekl Vašek Noid Bárta šťastně. "Když jsme čekali teď tu poslední Aničku, všichni se mě ptali, jestli bych chtěl konečně toho kluka, a já jsem říkal, že je mi to tak jako jedno, ale tajně jsem doufal, že to bude zase další holčička, protože si myslím, že ty holčičky donutí chlapa víc se o ně starat a víc je zaopatřit," uvedl zpěvák pro eXtra.cz.

Jeho tři životní lásky Terezka, Eliška a Anička ale nebudou navěky malé princezničky a jednou bude Bárta muset odhánět třikrát víc nápadníků. "Říká se, že puberta je čas, kdy je potřeba narušit vztah mezi rodičem a dítětem, že ta nesmyslná láska se musí trošku pokazit, tak uvidíme, jestli to zafunguje," zašprýmoval trojnásobný otec.

Táta drsňák

Na to, jestli bude mít jeho nejmladší dcera Anička po tatínkovi vlohy ke zpěvu, si budou muset známý rocker a jeho manželka asi ještě nějakou dobu počkat, ale jeho starší dcery se prý potatily. "Jako úplně vyloženě jsem si to nepřál. Vždycky jsem si myslel, že se budou věnovat něčemu jinému, že z nich bude doktorka nebo architektka, ale všechny zpívají," posteskl si Noid, který si ale na druhou stranu pochvaloval, že obě jeho starší zpívají moc dobře.

Kdyby se ale rozhodly jít v jeho šlépějích, osobně by si je pohlídal a stál by v cestě všem nápadníkům z branže. "Jestli budou zpívat, tatínek pak bude manažer a bude s nimi jezdit a hlídat kolegy, aby se k nim chovali slušně," dal svým přátelům prostřednictvím kamery eXtra.cz jasný vzkaz a obdařil je pohledem, který doslova říkal, že s otcem tří krásných holek není radno si zahrávat.

Že se ale potetovaný drsňák umí rozněžnit, doložil tím, když se pochlubil, jak na něj dcerky myslely s gratulacemi ke Dni otců. "Terezka, ta nejstarší, je dneska u mamky a volala mi, takže byla hrozně hodná, že si na mě vzpomněla. A pak mi volala i moje žena Eliška a ta mi poslala video s mojí Elinkou, té je dva a půl, která teď začala chodit, tak mi to nastříhala a poslala mi to," prozradil Vašek Noid Bárta se slovy, že ho to úplně rozněžnilo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy