Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Václav Noid Bárta: Nechci, aby dcery přišly s tetováním Ben Cristovao nebo kapkou pod okem

+ Další 4 fotografie

Známý zpěvák Václav Noid Bárta se rozplýval nad svou krásnou manželkou, která se objevila v jím natočeném klipu v přestrojení za Wednesday Addams. Přesto ale hudebník eXtra.cz prozradil, v jakém oblečení má svou ženu nejradši, a promluvil i o svém vztahu k tetování. 

Přirozená Eliška Bártová

Krásná manželka známého zpěváka Václava Noida Bárty, Eliška, natočila s jeho pomocí taneční videoklip, ve kterém vystřihla taneček v přestrojení za Wednesday Addams z oblíbeného seriálu Wednesday, který je hitem Netflixu. Když hudebník svou vystylovanou ženu uviděl, rozplýval se. "Líbí se mi, je to skvělý. Já ji znám od nás z divadla z Karlína v různých podobách, ale tohle jí hodně sluší, je taková správně dekadentní," pěl Bárta ódy na svou krásnou manželku.

V divadle si Václav s Eliškou zažijí kostýmů až až, proto není divu, že má zpěvák matku dvou ze svých tří dcer nejradši ve zcela jiném stylu. "Já ji mám nejradši, když je doma v legínách a na přirozeno, protože je to krásná ženská i bez veškerýho líčení. Dnes jí to tedy neskutečně sluší a má krásný šaty, ale jak říkám, já ji mám nejradši prostě doma v legínách," prozradil pro eXtra.cz Bárta, který během natáčení klipu zastal práci režiséra i hlavního kameramana, s čímž se jeho choť pochlubila i na svém Instagramu.

Toho, že by kvůli jeho režisérským poznámkám měli doma s Eliškou tichou domácnost, se rozhodně nebojí. "My se fakt vůbec nehádáme. My jsme přišli na to i z bejvalejch vztahů, že je to strašně nevýhodný se hádat a je to zbytečný," řekl Vašek. "Když ty lidi řešej blbosti, tak se s tím druhým dá vyjít úplně perfektně, i když se stane něco, co by byl důvod pro hádku, tak my vždycky počkáme třeba půl hodiny, nemluvíme na sebe a pak jedeme dál a je to strašně skvělý," prozradil Bárta svůj tajný recept na manželství bez ostřejších výměn názorů.

Tetování má Noid podle Elišky až dost

Předmětem tiché domácnosti nejsou ani Václavova tetování, kterých už je podle jeho drahé polovičky dost. "S tetováním už nemám žádné další plány, ale jediný, co ještě mám, je, že si na předloktí dotetuju svoje dcery, Terezku už mám, tak ještě Elišku a Annu," uvedl Václav, který ke jménům potřebuje přidat i data narození. "S pamatováním si dat mám problém. Jediný, co si pamatuju, je adresa domů, to je důležitý," dodal Noid se smíchem.

Dle svých slov se hudebník nechal tetovat v době, kdy to bylo ještě výjimečné, a to už dnes prý není. Jak by se ale tvářil, kdyby jedna z jeho tří dcer přišla s tetováním bez požehnání hlavy rodiny? "Já jsem taky přišel domů s tetováním bez konzultace, ale snažím se jim vštípit do hlavy, že si mají počkat, až budou fakt velký a budou mít rozum a pak si něco udělat, aby nepřišly a neměly na předloktí Ben Cristovao nebo Yzomandias a nenechaly si vytetovat kapku pod oko," řekl trojnásobný otec.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy