Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Václav Noid Bárta mohl prožít odpoledne s dcerou! Kolik za to musel Gábince vysolit na dřevo?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 32 fotografií
Václav Noid Bárta si užil pár hodin se svou dcerou. A je to dobře. Jako tatínek na ni má plné právo. Kolik ho to stálo? Co za to Gábinka Dvořáková chtěla?

Gábinka Dvořáková sice vyhrožovala, že když Noid nebude platit, tak malou dceru už neuvidí, ale nakonec to šlo zcela jinak.

Stačilo málo a Václav Noid Bárta zažil víkend se svou milovanou dcerou Skočil na sociálku, tam řekl, že matka mu dělá problém s dcerou, na kterou jako otec má právo, a radoval se z přítomnosti svého milovaného potomka. Je tak evidentní, že manželka Gábina Dvořáková přestala svému manželovi bránit v kontaktu s jejich společným dítětem.

V tomto případě platí rčení, že když se dva perou, dítě trpí. Naštěstí i přes neshody, které v životě obou manželů panují, se alespoň na oko dokázali domluvit. Možná jsou jejich vztahy na lepší cestě. Alespoň ze snímku je patrné, že Noid využil příležitosti být se svou dcerou Terezkou a jako správný otec vyrazil plnit dětské sny.

Strávil čas se svým kamarádem trenérem Lukášem. Možná oba manželé pochopili, že jejich válka jen ubližuje jejich společné dceři, pro kterou se rozhodli udělat to nejlepší, což je odpustit si a řešit vše racionálně.

Související články

Další články