Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Václav Noid Bárta abstinuje už 4 roky: Z partymana se stal kutil Venciš

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech navštívil také zpěvák Václav Noid Bárta (40), aby představil pohádku Tajemství staré bambitky 2, ve které si nejen zahraje, ale pro kterou navíc složil i hudbu. Václav, který abstinuje už čtyři roky, nám prozradil, co dělá namísto toho, aby vymetal večírky.

Václav Noid Bárta dal sbohem bujarým večírkům

Zpěvák Václav Noid Bárta (40) promluvil o natáčení pohádky Tajemství staré bambitky 2, která se objeví v kinech už letos na zimu. "Skvělá parta, úžasný režisér, celý štáb. Všichni byli v pozitivní náladě," pochvaloval si Václav. Ten se ve snímku nejen objevuje v herecké pozici, pro film skládá dokonce i hudbu.S námi se oblíbený muzikálový a rockový zpěvák navíc podělil i o nezvyklé a zábavné momenty z natáčení. "Můžu vám prozradit, že jsem na place sbíral pravou koňskou mrvu," sdělil nám Václav se širokým úsměvem. Natáčení pojal skutečně realisticky!

Na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech přijel fešák sám a v dobré náladě. Jak prozradil, dlouho se totiž ve Varech neohřeje. Na bujaré večírky už vůbec není, čtyři roky kompletně abstinuje. Co tedy dělá bývalý postrach každé party teď? "Při koroně jsem se dal na kutilství, takže jsem totálně překopal celou zahradu a celý barák. Jsem kutil Venciš," pobavil.

Život Václava Noida Bárty

Václav Noid Bárta se narodil 27. října 1980 v Praze. Je to muž mnoha profesí, živí se jako zpěvák, hudební skladatel, textař, herec i dabér. Působil ve skupině Dolores Clan. Září na divadelních prknech v muzikálech Jesus Christ Superstar nebo Carmen. Jeho bývalou manželkou je zpěvačka Lucie Bílá. Kromě toho randil s modelkou Eliškou Bučkovou, se kterou se i zasnoubil. Roku 2014 se podruhé oženil s modelkou Gabrielou Dvořákovou, se kterou má dceru Terezu. S Gabrielou se rozvedl roku 2018. Se současnou partnerkou Eliškou Grabcovou má dceru Elišku.

Související články

Další články