Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Václav Neckář a jeho 76. narozeniny: Budu slavit prací, říká legendární hudebník

Václav Neckář slaví životní jubileum, je mu už 75 let.
Zdroj: Showpix, archiv
+ Dalších 8 fotografií
OSLAVA
Legendární zpěvák a také herec známý svými hity, jako například Mýdlový princ, Chci Tě líbat nebo z posledních let Půlnoční, slaví ve středu 76. narozeniny. Redakci eXtra.cz prozradil, že bude slavit prací a že si oslavu rozhodně užije...

Posledních 15 let považuje zpěvák Václav Neckář za úspěšné. Od roku 2002, kdy ho postihla mozková mrtvice, a po rekonvalescenci se vrátil na scénu. A to nezapomenutelnou vánoční písní Půlnoční... Vydal několik nových hudebních alb a absolvoval množství koncertů. A ve středu právě na koncertě oslaví své 76. narozeniny.

"Narozeniny oslavím prací, protože jedeme se synem a bráchou a kapelou na koncert do Písku, kde máme večer vystoupení. Takže tam to oslavíme. Jinak se cítím skvěle. Věřím, že se lidem naše vystoupení bude líbit a společně si to užijeme," řekl eXtra.cz oslavenec.

Kariéra

Václav Neckář začínal jako herecký elév v Mosteckém divadle pracujících a v plzeňském divadélku Alfa. Poté od roku 1966 účinkoval v Divadle Rokoko, v letech 1968 až 1970 byl společně s Martou Kubišovou a Helenou Vondráčkovou členem pěvecké skupiny Golden Kids. Jako herec se proslavil především rolí v oscarovém filmu Jiřího Menzela Ostře sledované vlaky, ale hrál i hlavní role ve filmech Skřivánci na niti a v pohádce Šíleně smutná princezna. Od 70. let natáčí a koncertuje se skupinou Bacily.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy