Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Václav Mikulášek se rozpovídal o bitvě s Vémolou: Netuším, jak to bude, ale Karlosovi nevěřím, říká bijec

Václav Mikulášek se rozpovídal o bitvě s Vémolou: Netuším, jak to bude, ale Karlosovi nevěřím, říká bijec
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
MMA
Václav Mikulášek každý den tvrdě trénuje na souboj s Karlosem Vémolou. Ten se ale nyní i s celou rodinou nakazil koronavirem. Pozitivnímu testu na covid-19 ale Mikulášek nevěří, podle něj je v tom příliš nejasností. I o tom se Mikulášek rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz a zároveň řekl, jak vypadá jeho příprava na duel s Vémolou, který by se měl uskutečnit 26. září.

Na kolik vás příprava na souboj s Vémolou přišla?

Když nebudu brát v potaz osobní náklady, jako je třeba strava a podobně, tak přibližně 60 tisíc za měsíc. Teď už trénuji druhý měsíc.

Myslíte, že na zápas dojde?

Já bych řekl, že jo. Každý den dřu, dávám tomu úplně všechno a nemám žádný osobní čas. Trénoval jsem i s Attilou Véghem na Slovensku, plánuji trénovat i v Polsku. Kdyby na zápas nedošlo, byla by veškerá dřina k ničemu.

Jak to s duelem v současnosti vypadá?

Upřímně vůbec nevím, já se na něj pořád připravuju a věřím, že na souboj dojde. Teď má ale Vémola údajně koronavirus, takže fakt netuším, co bude.

Pořád mu nevěříte, že se nakazil koronavirem?

Teď to mám tak 50 na padesát. Když se mě na něj ptali poprvé, tak jsem mu vůbec nevěřil, ale to mi neřekli, že je nakažená i jeho rodina. To jsem nevěděl a pokud to tak je, mrzí mě to, nic takového bych jim nikdy nepřál a doufám, že se brzo vyléčí. U Karlose si ale prostě nejsem jistý.

Čím ve vás budí nedůvěru?

Tak za prvé tím testem. Co si tak pamatuji, doktor musí zapsat vaše pravé jméno, co máte na občance a ne přezdívku. No a na testu má napsáno Karlos. Jenže co já vím, tak se jmenuje Karel, pokud si nezměnil jméno. Další věcí je to, kde se nechal testovat. Výsledek, který ukázal, je ze soukromé laboratoře Soni Pekové, přitom původně do médií říkal, že se nechal testovat úplně jinde. Já jsem i navrhoval, ať si zajde za nezávislým lékařem, ale to se nestalo. A to nemluvím o tom, že chce být prvního září na konferenci.

O jakou konferenci se jedná?

Měl to být Oktagon Prime Time a měli tam být všichni, koho se souboj týká. Vémola přitom ještě tohle pondělí, kdy se dozvěděl výsledky testu, řekl, že tam bude. Já nejsem jaderný fyzik, ale taky nejsem debil. Pokud má koronavirus, tak má být 14 dní doma. Jak tam teda chce přijít? Ve skafandru? Nebo se zázračně vyléčí? Tohle fakt nedává smysl.

Nebojíte se, že kdybyste vyhrál, lidé by to kvůli Vémolově situaci zlehčovali?

Je mi jedno, co by říkali, oni mě neživí. Na rovinu jsou mi úplně ukradení. Vémola má dost času se dát do kupy a pokud je tak dobrej, jak říká, tak to pro něj nebude problém.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy