Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Václav Kopta hasí požár: Strašně se pohádal s manželkou kvůli dcerám a hospodě

Václav Kopta se ženou Simonou Vrbickou a dcerami Františkou a Janou
Zdroj: Herminapress
+ Další 2 fotografie
Hádka

Václav Kopta s manželkou Simonou Vrbickou za sebou mají cestu do Brna, na jakou jen tak nezapomenou. Když totiž mířili na natáčení talkshow 7 pádů Honzy Dědka, ošklivě se v autě pohádali. Důvodem bylo, že Simona Václavovi neřekla, že jede s dcerami do Budapešti. A když herec zjistil, že nebude moci ani do hospody, byl oheň na střeše. Nakonec se ale během show TV Prima usmířili a rozpovídali se třeba o tom, jak se poznali. Jejich verze se však různí...

Nechybělo moc a málem se talk show 7 pádů Honzy Dědka musela obejít bez svých dvou hostů. Václav Kopta se totiž po cestě na natáčení do Brna dozvěděl, že jeho žena Simona Vrbická jede s dcerami na dovolenou do Budapešti. "A já jsem si uvědomil, že se mi nikdo neobtěžoval říct, že zůstávám sám v Praze s 13letým psem, který pouze jí a vyměšuje, přivázán k boudě, že nebudu moct nikam vyrazit do přírody ani do té hospody," vysvětloval herec.

"Jeli jsme sem osobním vozem a bylo tam takový dusno, že to chvilku vypadalo, že buď nedojedem, nebo že budeme vystupovat každý zvlášť a někdo dokonce na části," popisoval Kopta ožehavé momenty. Podle Simony se takhle moc ještě prý nikdy nepohádali, a obzvlášť kvůli takové banalitě. "Prostě jsme se chytli příšerným způsobem. A ještě teď se chvěji, když si na tu cestu vzpomenu. Ale stejně ji miluju," dodal Kopta.

Nejhůře oblékaný mladík v Evropě

Během natáčení se ale pár naštěstí usmířil a vše probíhalo ve veselém duchu. Rozpovídali se i o tom, jak se seznámili na konzervatoři, kde spolu chodili do ročníku. Jak o sobě Kopta tvrdí, byl nejhůře oblékaným mladým člověkem v Evropě, protože si liboval v módě starý-mladý. "Nosil jsem zelený manšestráky, hnědé manšestrové sako s nalepenými záplatami, otcův šusťák, k němu jsem měl ze stejného materiálu i baret a ten jsem střídal s modrou leninkou. Bylo mi patnáct, vypadal jsem na 11 a kouřil jsem dýmku," pobavil diváky.

"Ale zase jsi měl kinderstube, pouštěl děvčata, podržel dveře, vzal mi aktovku a kousek ji nesl. Tím jsi mě získal," opáčila Simona, která prozradila, že se dala s Václavem dohromady ve třetím ročníku. "Oba jsme byli nesmělí. A naše spolužačka Lucka Juřičková mě pozvala k Vaškovi domů na hraní ping-pongu. Dali jsme se dohromady tak, že jsme spolu hráli ping-pong a báli jsme se dívat do očí. Tam ta láska přeskočila," vzpomínala Simona.

Simona jako anděl

Její muž ale nabídl jinou verzi příběhu a svůj pohled na to, kde přeskočila jiskra. Do Simony se prý zahleděl po jednom dost divokém studentském večírku. "Probíral jsem se z mrákot a Simona, která nikdy moc večírkům neholdovala, už tam poklízela. A oknem svítilo ranní slunce. Jí zářily blond vlasy a vypadala jako anděl," popsal Kopta téměř nebeský pohled.

"Když viděla ty moje ostatky, podívala se na mě a zeptala se: Ahoj Vašku, nechtěl by sis zahrát pexeso? Tam já jsem pochopil, že jsi světlo na konci tunelu a musím toho špatného života zanechat," řekl s úsměvem Kopta a dodal, že po 50 letech se mu to konečně podařilo.

Kopta má v současnosti plné ruce práce s natáčením druhé série pořadu Co ste hasiči, ve které ztvárnil roli starosty Vladimíra. „Diváci si více užijí velitele Petra a starostu Vladimíra, protože ti budou svádět opravdu lítý boj. A to o nic menšího než o hasičárnu,“ uvedl scenárista Rudolf Merkner pro portál Aplausin.cz.

Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka můžete sledovat v úterý ve 20:15 na Primě

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy