Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Václav Knop ze Slunečné si nesvéprávnost užívá. Bláznivé scény se točí nejlépe, říká

Václav Knop si natáčení v sudu užíval.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 7 fotografií
zákulisí
V seriálu jsou jako kočka a myš. Dana Batulková alias Lída Vacková a Václav Knop coby její tchán Zdeněk Vacek si neustále dělají nějaké naschvály. Takže když se naskytne sebemenší příležitost, nenechá si ji doktor Vacek proklouznout mezi prsty. Tentokrát už ale asi přestřelil a skončí kvůli tomu v sudu. Jak natáčení nechtěné koupačky v ateliéru Slunečné probíhalo?

K Vackům má přijet natáčet štáb Receptáře prima nápadů společně s Oldřichem Navrátilem. Chtějí ukázat divákům svoji palírnu a blýsknout se před sousedy. To by ale nebyl tchán, kdyby něco skvělého nevymyslel.

Koupání v sudu

Přímo před celým štábem se tak vynoří ze sudu plného slivovice, kterou právě všichni pijí a dopřává si v ní řádnou očistu. Pro herce Václava Knopa to znamenalo strávit několik hodin v sudu a nenastydnout. „Když jsme natáčeli asi čtrnáct dní předtím, tak bylo v ateliéru příšerné horko a v okamžiku, kdy došlo na to, že mám vlézt do sudu plného vody, tak byla neuvěřitelná zima,“ prozrazuje herec.

„Celé se to připravovalo několik dní dopředu. Především se hledal sud, abych se do něj vešel a musel vypadat jako dřevěný. Přiznám se, že malinko strach jsem měl, ale byl naplněn teplou vodou. V okamžiku, kdy jsem dotočil, bylo lepší zůstat uvnitř a nevynořit se, protože všude byla větší zima než v té vodě.“

Bláznivé scény se hrají nejlépe

Václav Knop, ovšem už se županem, přiznává, že mu trochu bláznivé natáčení vůbec nevadí, naopak. „Když je něco překvapivé, vždy se to lépe hraje. Takové scény jsou herecky vděčné a je jedno, jestli se předvádím v hospodě nebo mě Lída posílá, abych už šel strašit na ulici. Myslím, že tohle byl Zdeňkův největší kousek a nakonec si uvědomí, že to pořádně přestřelil.“ Štáb totiž kvůli jeho excesu odjede a propagace domácího lihovaru je pryč.

„Po této scéně budu v trestu a neustále se Lídě omlouvám, ale není mi to nic platné,“ prozrazuje herec to, jak se budou vztahy v rodině starostů vyvíjet. Teď, když je herec doma a práce není, přiznává, že seriál Slunečná sleduje – nenechal si ujít jediný díl. Moc se těší, až se zase začne natáčet a všichni se vrhnou do práce.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy