Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Václav Knop vyvedl do společnosti mladší partnerku. O vztahu s manželkou ale zarytě mlčí

+ Další 3 fotografie

Hvězda Slunečné herec Václav Knop (72) je stále v plné síle. Není žádným tajemstvím, že za jeho udržovaným vzhledem a neustále pozitivním naladěním stojí mladší dámy, kterými se pověstný milovník rád obklopuje. Na vernisáži spojené s oslavou narozenin jeho kamaráda herce Jana Kanyzy (74) tomu nebylo jinak, přišel totiž ve společnosti své o třicet let mladší partnerky a její dcery. V rozhovoru pro eXtra.cz byl ovšem diskrétní jako pravý gentleman.

Přišel s přítelkyní

Osoba herce Václava Knopa zůstane v paměti diváků navždy spojena nejen s postavou doktora Zdeňka Vacka ze Slunečné, ale zejména s nevrlým tělocvikářem Břetislavem Jonášem ze seriálu Hospoda. Právě v tomto kultovním pořadu se po mnoha letech setkal se svým spolužákem a spolubydlícím z vysokoškolských kolejí hercem Janem Kanyzou alias advokátem Vladimírem Zatloukalem.

Není proto divu, že se Knop objevil zrovna na Kanyzově vernisáži, která se konala v rámci jeho nadcházejících pětasedmdesátých narozenin v Galerii Art na Staroměstském náměstí v Praze. Známý herecký Casanova ale nepřišel sám, do společnosti přivedl svou o třicet let mladší partnerku a její malou dcerku. "Ano, je to moje přítelkyně," odpověděl herec redakci eXtra.cz a s úsměvem dodal, že jsou spolu stále velmi šťastní.

Gentlemanské tajemství

O tom, že si se svou druhou manželkou Leonou, se kterou se oženil roku 2009, dali oboustranně volnost a v navazování romantických vztahů si nebrání, promluvil herec otevřeně již na podzim loňského roku. "Mám volnost, můžu si jít, s kým chci, kam chci. S manželkou jsme se takhle domluvili. Rozumně a inteligentně. Já jí dal také volnost. Je to oboustranné. S manželkou spolu žijeme v jednom bytě, vše je mezi námi v pořádku," vyjádřil se tehdy v rozhovoru pro server super.cz.

"Jsem těsně před smrtí a chci si ještě užít,“ řekl herec o pár dní později webu Expres.cz. Ačkoli Václav Knop ještě před nedávnem tvrdil, že rozvod s manželkou zatím není na pořadu dne, tentokrát se do vyjádření nehrnul. "Ze mě nevytáhnete vůbec nic, protože jsem z toho měl skoro před rokem takový skandál, takže se velmi bráním to nějak vysvětlovat. Je to prostě moje soukromá věc a je to tak, jak to ten život přinesl," řekl známý herec s úsměvem a nechal ožehavé téma opředené závojem tajemství.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy