Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Václav Klaus mladší představil Trikolóru hnutí občanů: Strana si má vážit pracovitých lidí

Václav Klaus mladší představil Trikolóru hnutí občanů: Strana si má vážit pracovitých lidí
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
politika
Václav Klaus mladší (49) byl letos v březnu vyloučen z ODS a už tehdy prohlašoval, že po volbách do Evropského parlamentu oznámí vznik nového politického subjektu. Podle jeho slov stojí hnutí na třech pilířích a ty ve svém projevu více rozvinul. Seznamte se s Trikolórou hnutí občanů.

"Poslední dva roky jsem měl tu možnost, že sleduji politický život republiky zevnitř. Musím říct, že je to děsivá zkušenost, vidět divadýlka pro veřejnost a pro noviny, hloupost a osobní zájmy našich elit. Čím dál klesající suverenitu ČR," řekl Klaus mladší s tím, že je doslova šokován tím, jak to v české politice chodí.

Václav Klaus mladší se také nechal slyšet, že je velmi důležité řešit české problémy a ne problémy a zájmy ostatních. Podle Klause Trikolóra ctí evropské hodnoty a následně se v tomto bodě také vymezil vůči migraci.

"Nemyslíme si, že savci mají 27 pohlaví podle toho, jak se cítí a že máme tyto bludy učit ve školách. Světovou politiku nemá určovat 16letá puberťačka ze Švédska s diagnostikovanými psychickými poruchami," řekl Klaus na adresu aktivistky za boj proti klimatickým změnám Grety Thunberg. Tento pilíř Klaus mladší označil za "Obranu normálního světa".

"Bohatství této země vzniklo svobodnými a spontánními aktivitami svobodných lidí a firem," sdělil Klaus k pilíři "Bohatství vzniká z práce". Své místo bude mít ve straně Trikolóra hnutí občanů i bývalý prezident Václav Klaus (77) starší.

"Bude jezdit za Viktorem Orbánem a Nigelem Faragem," řekl Klaus mladší s tím, že Klaus starší bude odborným garantem zahraniční politiky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy