Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Václav Kadlec (27) zakládá rodinu: S Renatou plánují svatbu a čekají miminko

Václav Kadlec (27) zakládá rodinu: S Renatou plánují svatbu a čekají miminko
Zdroj: instagram
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
bude otcem
Fotbalový hráč Sparty Václav Kadlec (27) za sebou nemá úplně úspěšné měsíce na hřišti, a to kvůli zranění, které si přivodil během utkání s Jihlavou před rokem a půl. Zato se mu víc než dobře daří v osobním životě. Se snoubenkou Renatou brzy chystají svatbu a také zakládají rodinu.

Václav Kadlec je fotbalový hráč Sparty. Na hřišti se naposledy objevil před rokem a půl, protože ho potkalo nemilé překvapení. Během ligového utkání s Jihlavou se vážně poranil a musel na operaci s meniskem v levém koleni. Letos v červenci musel podstoupit další operaci, tentokrát s chrupavkou. Podle lékařů si zakope nejdříve za čtyři měsíce.

Sice má teď od fotbalové kariéry pauzu, ale vynahrazuje si to v osobním životě. Velmi se mu daří a s životní partnerkou Renatou posouvají svůj vztah na vyšší úroveň. V rozhovoru pro portál isport.blesk.cz Václav přiznal, že s Renatou jsou zasnoubeni a plánují svatbu. Aktuálně je Kadlec ve svém osobním životě spokojený.

Ovšem svatba není to největší překvapení. Václav také přiznal, že jeho snoubenka je těhotná. Zakládají rodinu a Kadlec se tak poprvé stane otcem.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy