Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

V2Cigs, e-cigarety pro ty, kterým ještě záleží na druhých!

Nemůžete přestat s kouřením? Máme pro vás řešení.
Zdroj: V2Cigs

Následky kouření běžných cigaret jsou nejen cítit, ale jsou viditelné i pouhým okem. Kouř a v něm přítomný dehet způsobuje fleky na zdech, zůstává v záclonách a dalších bytových textiliích, na kobercích zanechává nezaměnitelnou nevypratelnou žlutohnědou barvu. Mění časem dokonce i barvu dřevěného nábytku, který postupně tmavne.

Nemluvě o nedopalcích v lahvích s vodou na balkoně a zasmrádajícím odpadkovém koši. Charakteristickým rysem kuřákova bytu jsou také propálené dírky na gauči či na ubruse. Výsledkem je prostor připomínající často knajpu čtvrté cenové. Časté větrání, čističky vzduchu, pokojové rostliny a svíčky či vonné tyčinky problém nevyřeší, i když můžou poskytnout určitou úlevu. Nadužívání osvěžovačů dokonce někdy obtěžuje víc než samotný cigaretový kouř.

Pokud patříte vy nebo vaši blízcí k milovníkům tabákových cigaret, ale negativa spojená s jejich kouřením doma se vám nelíbí, je elektronická cigareta cestou, jak si vychutnat cigaretu doma a zároveň zajistit sobě a svým blízkým prostředí bez kouře.

Společnost V2Cigs, jednička na americkém trhu s elektronickými cigaretami, nyní přináší řešení i do českých domácností. Opravdovou předností e-cigaret je absence tzv. pasivního kouření, kterému čelí kuřákovo okolí. Při vapingu, jak se správně elektronické kouření nazývá, totiž vůbec nedochází k hoření. Do ovzduší proto neuniká dehet, který je strůjcem problémů.

Nejenže se tedy vy nebo vaši blízcí vyvarujete zápachu z klasických cigaret, ale ani interiér vašeho bytu či automobilu nebude trpět náporem zplodin. Na stránkách www.v2cigs.cz si každý kuřák vybere řešení přímo pro sebe nejvhodnější.

Cigarety V2Cigs představují zatím nejvěrnější alternativu klasickému kouření, a to jak co do designu, tak i chuti. V nabídce jsou totiž dvě příchuti klasického tabáku – ikonický V2 Red a V2 Congress v odlehčené verzi – ale také osvěžující mentol a mátový čaj nebo šťavnaté hrozny a krémová čokoláda. Díky širokému sortimentu si každý přijde na své a může tak dát sbohem obtěžujícím zplodinám ve svém bytě či automobilu.

Navštivte www.v2cigs.cz a odlehčete svému okolí ještě dnes! Zadejte při své návštěvě e-shopu kód V2extra30 a získejte 30% slevu na startovací kity.

Související články

Další články