Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

V zoo známého cirkusáka Berouska zasahuje policie: Zabíjeli tygry jako delikatesu do vietnamských restaurací?

Policie provádí razii.
V Zooparku Bašť, který se nachází nedaleko Prahy, probíhá policejní razie. Na místě jsou přítomni jak policisté, tak celníci. Zoopark provozuje Ludvík Berousek, známý především jako člen cirkusové rodiny Berousků. Samotný Berousek je podezřelý z nelegálního zabíjení tygrů. V zábavním parku žijí desítky zvířat, hlavně tedy tygři. Souběžně probíhá také razie v tržnici Sapa v pražské Libuši.

Policisté a celníci jeli do Zooparku Bašť, který se nachází nedaleko Prahy, kvůli údajnému nelegálnímu zabíjení tygrů. S informací přišel jako první portál Lidovky.cz. „Mohu potvrdit, že probíhají úkony trestního řízení na území Prahy, středních Čech a severních Čech,“ sdělila Martina Kaňková z Generálního ředitelství cel.

Zároveň také celníci zasahují v tržnici Sapa v pražské Libuši kvůli právě speciálně upraveným pokrmům z tygřích kostí. Ludvík Berousek je známý především jako cirkusák z rodiny Berousků a také je spoluzakladatelem zmíněného zooparku.

„S panem Berouskem vychází úřad bez problémů. Cokoliv potřebujeme, tak vždycky vyjde vstříc,“ řekla starostka obce Bašť Iva Cucová portálu Idnes.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články