Je to smutný příběh, který ukazuje, jak jedno lidské lejno může zkazit zábavu stovkách slušných návštěvníků. Koupaliště v Brné u Ústí nad Labem si vždy zakládalo na dobré pověsti. Lidé tam oceňovali příjemný personál i kvalitu vody.

Jenže dnes je bohužel vše jinak. Do vody se už někdo třikrát vykálel. Naposledy se podařilo lumpa dopadnout. Jedná se o nezletilého klučinu. „Jednou se to stalo v rekreačním bazénu a dvakrát v rekreačním bazénu s tobogánem,“ uvedl pro web idnes.cz vedoucí koupaliště David Zich. Klučina uvedl, že potřebu musel vykonat do bazénu, protože na záchod to nestíhal.

„Lidé pochopitelně bazény pokaždé opouštěli s velkou nelibostí. Pevně věřím, že nám zůstanou nakloněni. Personál dělá maximum. Návštěvníci k nám jezdí i zdaleka. Jsou tu nadšení. Pak se stane něco takového. Je to smutné,“ doplnil David Zich.

Městská policie začne koupaliště sledovat. Hlídky budou častější. A také přestane platit sleva pro odpolední vstupné. Provozovatelé koupaliště věří, že pak se vše vrátí do normálu.