Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

V Ulici začínaly jako malé holky: Jak se změnila Šárka Vaculíková a Patricie Pagáčová?

V Ulici začínaly jako malé holky: Jak se změnila Šárka Vaculíková a Patricie Pagáčová?
Zdroj: archiv Patricie Pagáčová
+ Dalších 8 fotografií
Proměna
Patricie Pagáčová (31) a Šárka Vaculíková (32) se dostaly do povědomí především díky nekonečnému seriálu Ulice. Když začaly v seriálu účinkovat, obě byly ještě velmi mladé. Jak se od dob jejich začátku změnily?

Seriál Ulice se na obrazovkách televize Nova začal vysílat v roce 2005. Od samého začátku mohli diváci v roli Terezy Jordánové sledovat Patricii Pagáčovou Později se v seriálu začala objevovat také herečka Šárka Vaculíková

Před kamerou od dětství

Poprvé se slečny potkaly v roce 2004 při natáčení pohádky Zakletá třináctka. Znovu se pak setkaly právě v Ulici. Když začaly natáčet nekonečný seriál, obě byly ještě malá písklata. Nevinné holčičky, které měly celý život před sebou. Jenže dnes už jsou z obou dospělé ženy.

Z Patricie se stala už vdaná paní, která žije spokojený život se svým manželem a psy. Fanoušci ji mohli vidět v pěvecké soutěži SuperStar, kde je součástí poroty.

Šárka se hodně zaměřila na hereckou kariéru na divadelních prknech. Její domovskou scénou je Divadlo na Vinohradech, kde účinkuje v přestavení Milena má problém. Občas také hostuje v Divadle v Celetné.

Nahlédněte do fotogalerie a podívejte se, jak se Šárka s Patricií za ty roky změnily.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy