Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

V Ulici za paroháče, ve společnosti ale majitel luxusní kočičky: Podívejte se, jakou krásnou holku vyvedl mezi lidi Jakub Štáfek!

Štáfek má pořádnou samici.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Jakub Štáfek je v tom až po uši. A nebojí se to dávat najevo. Svoji přítelkyni Moniku Timkovou vyvedl do společnosti a bylo vidět, že jim v krvi koluje hodně lásky. Však si to také dávali hodně najevo!

Jakub Štáfek (26) se sice v Ulici stal paroháčem, když přistihl svoji seriálovou přítelkyni Míšu Doubravovou (25) s jiným frajerem. V osobním životě je ale šťastný. S Monikou Timkovou (26) jim to evidentně funguje a jsou společně zamilovaní až po uši.

Ve společnosti se sice tolik bok po boku neobjevují, nicméně když už ano, tak se od sebe nehnou ani na krok. Monika se Jakuba nebojí políbit a jasně tak nastínit, že to je její princ na bílém koni a s nikým se o něj dělit nebude.

Tak uvidíme, jak to těmhle dvěma společně dlouho vydrží. Zatím jim to moc sluší a vzájemně se dobře doplňují. Každopádně Kuba má dobrý vkus, Monika je totiž pořádná kočka, která se umí do společnosti obléknout a vypadat více než reprezentativně.

Související články

Další články