Seriál Ulice je tady opět v plné parádě a pište si, že se budou dít věci. Všechno to odstartovalo minulý týden a my jsme bohužel byli svědky věcí, které bychom možná ani vidět nemuseli. Pravidelní diváci si jistě pamatují despotickou tetu Věrku, která při vyslovení slova sex upadala do kómatu a policejní detektivy si představovala jako krvelačné bestie, které dychtí po vraždách a znásilňování malých copatých holčiček.

Tak přesně tahle adorovaná matka Tereza si to v předchozích dílech rozdala se svým stejně starým manželem v autobuse. Muselo to být rošambo jako blázen, pneumatiky u autobusu pískaly jako vuvuzely na mistrovství světa ve fotbale v Brazílii a chudák Věrka vylezla z ďábelského dopravního prostředku celá rozcuchaná.

Samozřejmě že nesmělo chybět napětí. To vyvrcholilo ve chvíli, kdy nebohé staříčky načapal pan autobusák v nejlepším a chystal se na ně zavolat strážníky. Manžel jako správný štramák, jemuž vagina Věrky dodala odvahu, se nebál a postavil se drsnému řidiči autobusu.

Vše dopadlo dobře, důchodci otírají slzičky a jdou spát. Jenomže to ještě nikdo netuší, co se děje u mladšího osazenstva Ulice. Frigidní učitelka Tereza Jordánová, která penis viděla naposledy v učebnici biologie, si sosne pár loků vína a okamžitě se z ní stává neohrožená Xena, která si jde pro svou kořist.

Zatím nedošlo k ničemu vážnějšímu mezi Terezou a zadaným Davidem, ale něco je ve vzduchu. Proběhlo pár pus, které si děti dávají za plastovým domečkem ve školce, ale my tak nějak tušíme, že tohle je předzvěst velkého a nemravného sexu.