Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

V Ulici srazil Theu na kolena potrat: V reálném životě herečka přiznala krach manželství

Vrátí se někdy do Ulice?
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
ULICE
Seriálem Ulice prošla spousta hereček a herců. Jednou z těch, kteří si v Ulici střihli menší roli a zase odešli, je i půvabná herečka Kristýna Podzimková (33). Kristýna si střihla roli éterické They z kolotočářské rodiny, která neměla příliš v lásce štěstí. Herečce se bohužel v poslední době nedaří ani v reálném životě. Po devíti letech oznámila rozpad manželství se scenáristou Matějem Podzimkem (37).

Proslavila ji Ulice

Kristýna Podzimková není rozhodně žádná začátečnice. Zahrála si ve spoustě seriálů jako Ohnivý kuře, Soukromé pasti, Doktoři z Počátků nebo Vyšehrad. Diváci si ji ale nejvíce pamatují ze seriálu Ulice, kde se zdržela několik dílů coby studentka Thea, která hledá toho pravého.

Jenomže její seriálový osud byl mnohem náročnější. Thea potratila a záhy její partner Štěpán chtěl další dítě. Jenomže Thea měla dost práce se školou a do toho se starala o svého synovce, protože se jeho matka léčila v protialkoholické léčebně.

Její vztah se Štěpánem nakonec nevydržel, rozešli se a Thea seriál opustila. V reálném životě má herečka Kristýna Podzimková za sebou rozvod.

Po 9 letech rozvod

Herečka se se svým nyní už bývalým manželem scenáristou Matějem Podzimkem seznámila v roce 2006 na vánočním večírku Novy a byla z toho láska jako trám. Svatba se konala o čtyři roky později a vše vypadalo, že je zalité sluncem.

Kristýna Super.cz nedávno prozradila, že s Matějem jsou rozvedeni a každý má už jiného partnera. „Ano, jsme rozvedeni,“ řekla s tím, že jméno nového partnera prozrazovat nebude.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy