Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

V ULICI SE SCHYLUJE KE SVATBĚ: Solaříková prozradila, jak to teď bude mít s Rumlem!

V Ulici bude svatba.
+ Dalších 49 fotografií
Není snad epizoda nekonečného seriálu Ulice, u které by se diváci nudili. A nestane se tak ani dnes večer, kdy vygraduje vztah mezi postavami Patricie Solaříkové a Matouše Rumla. Herci se svěřili se zákulisními detaily, co všechno je nyní čeká!

Vztah Terezy a Davida v nekonečném seriálu Ulice míří ke šťastnému konci. Dlouho se spolu kamarádili, ale na podzim se postavy Patricie Solaříkové a Matouše Rumla daly konečně dohromady. A teď přišla na řadu žádost o ruku!

Jelikož David odjíždí v seriálu na nějaký čas do Vídně, nehodlá nic riskovat a své velké lásky Terezy se zeptá už teď. Požádá ji o ruku přes školní rozhlas!

„Oni mi nepustili to, co tam Matouš říká, takže já jsem si to musela jenom představovat v hlavě. Což je u takovéhle zásadní scény trošku nevýhoda,“ smála se Solaříkové ve Snídani s Novou malinkaté komplikaci při natáčení žádosti o ruku.

„Za sebe musím říct, že mě jako herci bylo dost příjemný neříkat to kolegyni do očí, ale říkat to tomu mikrofonu. Ten se mnou spolupracoval velmi dobře,“ přiznal se Ruml.

Na stylovou žádost o ruku se můžešte podívat už dnes večer.

Mohlo by vás zajímat

Další články