Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

V Ulici se schyluje k rozchodu roku: Zatímco ONA je živel, ON nudný kriminálník, toužící po dítěti!

Tomuhle páru bude brzy konec!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 33 fotografií
V oblíbeném seriálu Ulice se schyluje k rozchodu roku. Už teď je jasné, že to bude velmi bouřlivé a emotivní. Tihle dva se k sobě totiž absolutně nehodí a nikdy spolu neměli být. Velmi oblíbená dvojice musí jít prostě od sebe!

Kolem jednoho velmi oblíbeného páru ze seriálu Ulice se stahují pěkná mračna. A nejspíše za zhruba sto dílů dojde k velmi bouřlivému rozchodu. A je naprosto zjevné proč. Tihle dva spolu totiž nikdy neměli začít chodit. Jejich vztah je takový menší omyl přírody. Něco, jako by se zkřížilo prase a srna.

Zatímco slečna je krásná, inteligentní a podnikavá, tak její přítel je typický prototyp průměrného Čecha, který chce sedět na zadku, mít kopu dětí a teplý oběd od manželky. Těchto razantních rozdílů si mohl bystrý divák všimnout už někdy uprostřed jejich vztahu.

Samozřejmě, že se nejedná o nikoho jiného, než o Moniku Farskou a jejího kriminálníka Máru.

Mára je typ chlapa, který jde z extrému do extrému. Buď to byl velký grázl, který dělal kšefty s auty a tvářil se jako správný, vesnický gangster, nebo uplakaný podpantoflák, toužící po dítěti. Jistě, tohle je sen každé průměrné ženy v Česku, ale tou rozhodně Monika Farská není.

Monika moc dobře ví, co od života chce. Rozhodně do toho nepatří plán udělat si okamžitě pět dětí, vařit teplou večeři taxikářovi Márovi a nudit se. Monika má jasný cíl. Pomáhat dětem v Africe, být akční a být k užitku. Jenomže tohle se nelíbí zaprděnému Márovi.

Tenhle vztah nevydrží víc, než dalších devětaosmdesát dílů. Tihle dva se k sobě nikdy nehodili a je jasné, že půjdou od sebe. Kromě tohoto bouřlivého rozchodu se v Ulici po dlouhé době schyluje k vášnivému sexu mezi učitelkou a žákem. O tom jsem psali ZDE.

Související články

Další články