Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

V Ulici se schyluje k nelítostné válce: Úlisná mrcha s hezkým obličejem pěkně zavaří nebohému Lumírovi

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
ulice

V Ulici to začne být již hodně brzy na ostří nože. Mezi Nyklovými a Kateřinou se rozpoutá sousedská a podnikatelská válka, během které si znepřátelené tábory opravdu nic nedarují. Kdo koho nakonec zašlape do země?

Lumír Nykl si myslí, že když Kateřině Dubovské nedal svolení se stavebními úpravami ve dvoře hospody, tak se její plány na zřízení zahrádky s grilem ve vnitrobloku neuskuteční.

Ovšem nová majitelka hospody a penzionu v Ulici se svého podnikatelského záměru a další možnosti výdělku vzdát nehodlá.

To těší zejména servírku Milenu Pumrovou, jež má s Lumírem nevyřízené účty kvůli jeho odmítnutí. Kateřina musí ovšem ze svých požadavků při realizaci zahrádky trochu slevit, z čehož samozřejmě není nadšená, neboť výsledek nebude úplně podle jejích představ. Nový venkovní prostor pro hosty si ve dvoře ale stejně otevře.

"Osobně bych řešila problém s Nyklovými jinak než Kateřina. Myslím si totiž, že pro klidné soužití všech lidí je potřeba kompromisy určitě dělat. Navíc jsem vychovávaná tak, že ke starším lidem se máme chovat obzvlášť slušně, takže já osobně bych paní Vilmě vyšla vstříc. No a možná právě proto taky nemohu nikdy podnikat, protože bych to s těmi mými kompromisy zřejmě daleko nedotáhla. Pořád bych ustupovala, až bych neměla nic. Takže jsem ráda, že moje Kateřina za sebe a za svůj podnik chce bojovat a já mám možnost si to vyzkoušet," říká Martina Randová k aktuálnímu dění kolem její postavy v Ulici.

Sama se prý ostřejším konfliktům vyhýbá. "Jsem opravdu moc ráda, že jsem zásadní problém nikdy s nikým neměla. Nejsem konfliktní člověk a vždy se snažím domluvit v klidu. Podle mě je nejdůležitější rozumně komunikovat. Umět se ozvat, říct svůj názor, a zároveň být slušná. Ale je pravda, že lidé jsou dnes k sobě méně ohleduplní, než bych si přála. Snad se to zlepší," uzavírá přáním Martina.

Nyklovi tak tento týden zažijí pořádný šok. Jako by se opakovala historie, kdy si minulá majitelka hospody Květa Vavrušková šla za svým bez ohledu na ostatní.

Bába Nyklová má dobrý čuch na špatné lidi

Hlavně Vilma Nyklová se ihned přepne do bojového módu, aby ubránila životní prostor svého vnuka Lexíka.

Jeho dětský pokoj má totiž okna do dvora, což je hlavní důvod, proč Nyklovým Kateřinina podnikatelská expanze vadí.

Oprávněně se obávají, že kvůli hluku hostů a výparům z grilu se malý v noci moc nevyspí. A nebyla by to Vilma Nyklová, aby Kateřině nedala co proto hned při zahájení provozu.

Co Nyklová Kateřině provede a jaké to bude mít důsledky? Co bude spouštěčem nelítostné války, jež začne nabírat na obrátkách každým dnem?

Související články

Další články