Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

V Ulici se objeví NOVÝ KRASAVEC a někomu pořádně změní život! Tipnete si, které krásce ZAMOTÁ HLAVU?

+ Dalších 20 fotografií
Do Ulice míří nový krasavec! Je sympatický, dobře vypadá a pořádně zamotá hlavu jedné z našich uličních krásek. Tipnete si, která z nich to bude?

Fanoušci Ulice můžou jásat! Už brzy se totiž mezi známými tvářemi objeví nová postava. A že se bude na co koukat! Do života jedné z krásek totiž vstoupí sympatický mladý muž, který má velmi oslnivý úsměv a se ženami to rozhodně umí!

Hned, jak ho uvidíte, tak vás dostane do kolen a zamilujete si ho. Hned, jak do Ulice vstoupí, způsobí pořádný rozruch a děj to bude hodně napínavý. Všechno bude totiž jinak než doposud a ostatní si na to budou muset zvyknout. On je ale nad věcí a všichni si ho rychle zamilují. Je s ním legrace, je krásný, mladý a umí řešit každou situaci. Co myslíte, která z uličních krásek mu padne do oka?

My si myslíme, že to bude Tereza Jordánová. Přece jen po jejím delším úletu se ženáčem je dlouho sama a už by bylo na čase, aby si také pořádně užila. Stává se z ní totiž pořádně nudná úča. Přece nebude pořád čekat na kolegu Davida, než mu dojde, že je jeho Alenka pořádná mrcha. No tak to už snad brzy uvidíme v Ulici.

Mohlo by vás zajímat

Další články