Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

V Ulici půjde o život! Anča překročila všechny meze. Zaplatí za to životem?

Aničce šlo o život.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
ulice

V Ulici na TV Nova by se dalo napětí krájet, byť spousta lidí nemá tušení, k jak velkému dramatu se v samém centru dění schyluje. Den, který vypadá jako každý jiný, se změní v hodně drsnou zkušenost pro Anču, Sáru a jejich blízké. Zkušenost, při které půjde kvůli nevyzpytatelnému, nebezpečnému Ričimu o život… 

Cítí potíže

Herečka Ljuba Krbová alias Anča má na průšvihy nos. Jakmile zaregistruje, že se kolem Sáry v podobě Emy Businské a bistra až příliš často motají Fógl a Riči neboli herci Jiří Šimek a Adam Langer, okamžitě zbystří, protože jí je jasné, že vzhledem k jejich minulosti z toho nic dobrého nekouká.

Ví, že kluci mají na svědomí vyrabování kavárny v Ulici. Proto ji dost znepokojí, když si všimne, že chodí do domu Nyklových, jako by se nechumelilo. Podezřelý jí je zejména drzoun Riči, se kterým se už dostala do křížku. Přitom netuší, jak zákeřný a nebezpečný Riči je. Tenhle kluk si jde tvrdě za svým. Nebýt Fógla, dokonce i znásilnil Sáru, kterou před tím omámil drogou, aby se nebránila.

Sára Anče tvrdí, že co se Ričiho a Fógla týče, o nic nejde, neboť nechce, aby se provalilo, že jim za úplatu ukrývá mobily, se kterými kšeftují. Jenže Anča jí tak úplně nevěří. S její pravdomluvností už má neblahé zkušenosti, proto dá raději na svou intuici.

Strach o život

Když znovu zahlédne Ričiho a Fógla, jak jdou do domu, v jehož přízemí se nachází bistro, v němž pracuje, neváhá a podá si je. Právě to však odstartuje sled událostí, jež úplně semelou Sáru a lidi kolem ní. Riči prostě neudrží nervy na uzdě. Jen co praskne, že Dan (Vojtěch Hrabák) objevil Sářinu skrýš s telefony, začne být zle. Najednou bude pro Ričiho každý ze Sářina okolí potenciální hrozbou. Spadeno bude mít zejména na Anču, jejíž slova si přebere tak, že toho na ně s Fóglem ví mnohem víc, než by měla.

Nadarmo se bude vyděšená Sára dušovat, že vše zařídí, a zahlazovat stopy. Riči se prostě rozhodne Anču umlčet, aby nešli s Fóglem sedět a aby jim na poslední chvíli nikdo nepřekazil jejich kšefty. Tím, co udělá, ale překročí všechny meze. Anče půjde o život, byť to možná ani samotný Riči takhle původně neplánoval. Teprve nyní se naplno projeví jeho temná stránka… Co Riči udělá a s jakými následky? Jak se to podepíše na životech Sáry, jejího okolí či Bedřicha (Adrian Jastraban)?

Dramatickou scénu, kterou protagonisté trénovali společně s kaskadéry, vysílá TV Nova tento čtvrtek a už teď je epizoda k dispozici na Voyo.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy