Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

V Ulici přituhuje: Kdo chtěl zabít Mastného? Seznam podezřelých, se kterými si policie neví rady

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
ulice
Kolik toho člověk unese na svých bedrech, než padne na kolena? Co může být tou pověstnou poslední kapkou? A kdo je pro nás největší oporou, když nevíme, jak dál? Na Lumíra a jeho rodinu se to v posledních dnech valí ze všech stran. Nepříjemné vyšetřování, které ničí celou rodinu, překvapivé podpásovky od přátel, nečekané mediální útoky. Lumír toho vydrží hodně,ale vše má své meze. Najednou se dostane do bodu, kdy si uvědomí, že už nemůže dál, do bodu, kdy si o něj jeho blízcí začnou dělat velké starosti. Co Lumír už neustojí? Kdo je pro něj největší oporou? A jak se vyvíjí vyšetřování případu Mastný?

Nalezen v tratolišti krve bez viditelných známek života. Takový začátek roku přichystali scénáristé největšímu padouchovi seriálu Ulice. Kdo chtěl zabít Mastného? Mohl to být kdokoliv, protože Mastný měl nepřátele všude.

Odpověď budou hledat kriminalisté Jirka Herman s Karlou Taubrovou. Mají před sebou těžký úkol a diváci několik měsíců v napětí.

Nejpravděpodob­nějšími viníky s nulovými nebo mizernými alibi jsou:

1. Evžen

Motiv: Žárlivost Důvod: Mastný Evženovi pěkně pije krev tím, jak nadbíhá Blance. Smrtí mu v minulosti vyhrožoval, co když to jenom dotáhl do konce?

2. Lumír

Motiv: Peníze Důvod: Lumír Mastnému dluží nemalé peníze a nemá na splácení. Mastný ho kvůli neproplacené směnce nesnesitelně tlačí do kouta. Co když Lumír v zoufalosti udělal něco, co ve skutečnosti nechtěl?

3. Pavlík

Motiv: Obrana Důvod: I pohár trpělivosti jednou přeteče. Třeba už se Pavlík jenom nemůže dívat na to, jak Mastný ničí jeho rodinu. Třeba jenom neodhadne svoji sílu.

4. Pumrová

Motiv: Msta Důvod: Mastného bývalá manželka má důvod mstít se za křivdy, které na ní Mastný v minulosti napáchal. Třeba tentokrát Mastný zahrál Pumrové na labilní strunu příliš silně.

5. Květa

Motiv: Nenávist Důvod: Odkopnutá milenka a někdejší spolupodílnice má mnoho důvodů vyřídit si konečně s Mastným účty.

6. Pokladník

Motiv: Vražda na objednávku Důvod: Žije v podsvětí, je zvyklý dělat špinavou práci za druhé a nijak se tím netají. Třeba si ho někdo najal…

Související články

Další články