Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

V Ulici nastal den zúčtování: Anorektická a labilní Marcela si to přijde vyříkat se Šárkou, VIDEO

+ Dalších 51 fotografií
Číšnice Šárka si prochází doslova peklem. Nejdříve si ji nevybíravě dobíral Filip a jeho pověstná bandička, pak přišla na řadu drbna Květa a nyní i labilní Marcela, která nenechá na číšnici nit suchou. Co se přesně stane?

Šárka prochází tím nejlepším obdobím v životě, ale zároveň tím nejhorším. Je celá šťastná a stále nemůže uvěřit tomu, že Martin Maléř se do ní opravdu zamiloval a kvůli nějaké obyčejné mladé číšnici se vykašlal na svoji ženu a děti.

Na druhou stranu už pěkně dlouhou dobu čelí hnusným útokům, a to nejenom ze stran sousedů, ale také Martinových dětí. Není to tak dávno, co ji u dveří konfrontovala samotná Veronika s tím, že se Martina jen tak nevzdá a ty roky lásky rozhodně nezahodí.

Nyní přijde ale ten pravý den zúčtování. Labilní Marcelka se setká se Šárkou a nenechá na ní nit suchou. Šárka bude mít po celou dobu výraz střelené srny a absolutně nebude tušit, co má Marcelce říct, protože ta to bere jako velkou zradu od kamarádky. Podívejte se na video a bude vám vše jasné.

Související články

Další články