Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V Ulici je Rozina za zakřiknutou puťku, ale v reálu vystavuje svoje kůzlátka na sociálních sítích!

Rozina to umí v reálu pěkně rozjet!
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Anna Kadeřávková je v reálném životě pěkná divoška. Rozhodně nemá nic společného s tichou a poklidnou Rozinou z Ulice. Nedávno se ukázala fanouškům v lehké tygří košilce s vražedným výstřihem. Na tohle by si Róza nikdy netroufla. Aničko, ukaž nám víc!

Zatímco v Ulici hraje Anna Kadeřávková ušlápnutou Rozinu, které trvalo sto dílů, než se konečně rozhoupala a přišla o panenství, v reálu je Anička za pěknou dračici.

Seriálová Rozina pravidelně informuje o svém reálném životě fanoušky na Instagramu. Většinou se chlubí pěkně odvážnými fotkami. Anna není v reálném životě vůbec podobná své postavě, kterou hraje v Ulici.

V seriálu hraje Anna pěkně ušlápnutou blondýnku, která vlastně vůbec neví, co chce, a když už to po osmasedmdesáti dílech zjistí, tak se stane něco strašně ošklivého. Rozina se v Ulici tváří jako věčně ukřivděné kuřátko, kterému někdo zlomil zobáček.

Místy se na tu bleduli nedá ani dívat, protože tahle postava vypadá jako napůl jeptiška a napůl roztěkaná neurotička.

Ještě že nás v reálu Anička zásobuje fotkami svých výstřihů, naditých dekoltů a peprných fotek z postele se svým přítelem. Nedávno se na jejím Instagramu objevila fotka v tygřím pyžámku, které by si na sebe postava Roziny nikdy nevzala.

Anna na fotce vypadá opravdu sexy a z hlubokého výstřihu se derou její malá kůzlátka. Škoda, že nehraje takovou rajdu i v Ulici.

Související články

Další články