Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

V Ulici jde do tuhého! Hlavně v Tobiášových kalhotách! Ustojí to sexy učitelka Tereza?!

V Ulici jde asi do tuhého, hlavně v Tobiášových kalhotách!
Zdroj: extra
+ Dalších 11 fotografií
V seriálu Ulice to zase pěkně vře. Jeden příběh sice odchází... ale máme tu nový! Bude sex mezi učitelkou Terezou Jordánovou a jejím studentem Tobiášem? To je ten týpek, co mele furt o Thajsku...

Mladá a sympatická herečka Patricie Solaříková (28), známá především díky roli Terezy Jordánové z kultovního televizního seriálu Ulice, je novou patronkou nadace Nadání a dovednosti. Posláním této neziskové organizace je pomáhat dětem z dětských domovů a pěstounských rodin v budoucím kariérním rozvoji a s celkovou přípravou na samostatný dospělý život po opuštění dětského domova či svých pěstounů. Na postu hlavní patronky se Patricie vystřídala s modelku Veronikou Kašákovou, která sama v dětském domově vyrostla.

Děti z dětských domovů Karlovarského kraje Tereza vzala na první dvoudenní akci, která se konala v Praze a nese název Career Days. Děti se mimo jiné podívaly do ateliérů TV Nova, ve kterých se seriál Ulice přímo natáčí. Setkání bylo vydařené a děti byly nadšené.

Patricie Solaříková momentálně prožívá ve svém soukromí pohodový život. Zato její postava Terezy Jordánové má ve svém životě pěkně zapeklité drama. Jen co se minulý týden Tereza začetla do poslední povídky, kterou jí přinesl její student Tobiáš (v roli Vincent Navrátil), došlo jí, v jakém průšvihu se nachází.

Ta povídka je totiž o nich dvou a popisuje je jako zamilovaný pár. Proto skoro až natvrdlá Tereza zjistila až teď, že se z malého plamínku lásky jejího studenta stal pěkně žhavý oheň. Chudinka Tereza, je v tom úplně nevinně! Tobiáše považovala pouze za svého studenta, kterého sem a tam doučuje po škole s tím, že se snaží podporovat jeho literární talent.

Tobiáš zatím vyčkává, zda mu láska u Terezy projde. Nebylo by to přece poprvé, co by se v seriálu Ulice student spustil s učitelem! Pamatujete si přeci kamarádku Gábinu a její vztah s učitelem tělocviku… a následné narození syna Šimonka, že…

Přijde tedy další komplikovaný vztah na scénu mladé učitelky se studentem? Rozhodně se skoro všichni diváci shodují na tom, že by natočené scény z milostných hrátek v učitelském kabinetu stály za to!

Související články

Další články