Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

V Ulici hraje nesnesitelnou naivku! Ve filmu Škoda lásky se rozdováděla a ukázala dokonalé MELOUNKY!

Zdroj: reprofoto ČT1
+ Další fotografie
Konečně je ukázala! Řeč není o nikom jiném než o krásné herečce Lence Zahradnické. Zatímco v seriálech hraje uťápnuté puťky, ve filmu Škoda lásky se pořádně rozdováděla. Podívejte se na její nádherné přednosti.

Zatímco v Ulici hraje naprosto nesnesitelnou přítelkyni, se kterou se nedá přes její obrovskou naivitu ani pomalu vydržet, tak ve filmu Škoda lásky se pořádně odvázala. Řeč není o nikom jiném než o herečce Lence Zahradnické.

Lenka je bezpochyby perfektní herečka, ale v seriálech dostává nejčastěji role dobrotivých a trošku prostých děvčat. Všichni si ji pamatujeme ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hrála věřící sestřičku, která si své panenství hlídala skoro až do stáří a byla taková nepřirozeně křehká a naivní.

To samé, ne-li horší potkalo herečku v seriálu Ulice. A tak nejenom my jsme určitě rádi, že ve filmu Škoda lásky ukázala svá nádherná prsa.

Ve filmu se herečka zúčastnila soutěže Miss mokré tričko a při té příležitosti ukázala zejména mužskému obecenstvu, že dokáže zahrát také pořádné rajdy.

Související články

Další články