Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

V Ulici dojde k pořádným zvratům: Budou lítat facky a odejde jedna z oblíbených postav. VIDEO

+ Další 4 fotografie
Tento týden v nekonečném seriálu Ulice dojde hned k několika zvratům. Bohužel přijde řada i na pořádné facky, a že jich bude dost. Velcí fanoušci se musí rozloučit s jednou z hlavních postav, která se v seriálu objevuje už od jeho počátku. O koho asi půjde? A kdo schytá pořádnou ránu do obličeje?

V seriálu Ulice se to začíná pěkně párovat. Anička si prožila opravdu trpké chvíle po tom, co se dozvěděla, že její milovaný Bedřich má dítě se skladnicí Jindrou. V jednu chvíli to vypadalo, že to se sympatickou Aničkou šlehne.

Naštěstí je to silná ženská a dokázala se i s takovým problémem vypořádat. V současné době to vypadá, že našla zalíbení v Adrianině tátovi. S Evženem si notují a mohl by z nich být fajn páreček. Pan pruďas Mastný, otec Gábiny Pumrové, se rozešel s Květou a našel zalíbení ve stydlivé paní učitelce Ireně Landové.

Jenomže na námluvy půjde trochu zhurta, a na to není paní učitelka zvyklá. Takže je pochopitelné, že pana Mastného pěkně vyfackuje. A nebude to jediná fakcka, která v seriálu tento týden padne. Lucka přespí u Matěje, doma to ale neřekne, protože se bojí, že by ji otec nepustil. Její strach je oprávněný. Weber si ale pro Lucku nad ránem dojde k Matějovi a Lucka slízne další pořádnou facku.

"Natáčení bylo reálné. Zatímco některé herečky si skutečné facky nepřejí, představitelka Lucie Weberové, Karolína Šafránková, se toho nebojí. Od svého hereckého kolegy Václava Vašáka jich schytala hned několik. Každá scéna se točí několikrát. Tato proběhla i se zkouškami pětkrát. Po každé klapce bylo nutné Karolínu přelíčit, aby neměla zarudlou tvář."

Bohužel ze seriálu odejde i velmi oblíbená postava, která se v Ulici objevuje od samotného začátku Herec Jakub Štáfek se už před nějakou dobou nechal slyšet, že seriál opustí a nyní nadešla ta chvíle.

Jeho seriálová sestra Tereza Jordánová to pěkně opláče a nebude jediná. Podívejte se na ukázku, která vám prozradí více.

Související články

Další články