Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V Uhříněvsi už se s SMS nikdo nemaže: Tohle za Rychtáře píše zvukař Standa a fanoušek! Sprosťárny a sex s prostitutkou!

Jak říká Pavel Čapek, komentátor fotbalu na ČT: „Padají peprné
výrazy!“
Zdroj: Facebook

Že je slovník úhlavních nepřátel v kauze Uhříněves jadrný, to víme dobře, ale že tak… Aby ne, když se do toho vloží starý dobrý zvukař Standa, dnes již samostatně exhibující postava celé ságy, která se z vedlejší role hlásí o větší prostor, jehož část navíc usurpuje šílený fanoušek Ivety a rovněž autor několika esemek (označení "Dement č.2), pan Veselý.

Ostatně podívejte se v galerii sami. Pánové si vyříkávají kauzu „Vdovec má fanynku kurtizánu“ a hlášky lítají tam a zpět. Aby ne, Rychtář (56) si pustil do baráku šílenou fanynku Ivety, ta se chtěla tulit, aby se následně ukázalo, že tulení je jaksi jejím hlavním zdrojem příjmů.

Jedna strana, hraběcí, teď celou věc náležitě komentuje a ta druhá, obyvatelé domu, kteří se stali legendou už za Ivetina života, jak je zvykem, jedou bomby do Martucciho, nejvíc Veselý. Na rovinu je potřeba dodat, že Martucci (37) se alespoň snaží držet šlechtickou mluvu.

Z druhé strany je to také jako pokaždé, vzduchem létají debilové a nově i karate, které všichni aktéři sporu dokonale ovládají, takže příště možná nezůstane jen u esemesek, které mají ještě další veselý rozměr.

Všimněte si v galerii, jak má Martucci uloženého veselého… A jak Rychtářem pohrdá tak, že si jej neuložil vůbec.

Související články

Další články