Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

V tyhle dny se budou lidé měnit ve vlkodlaky! Toto je kalendář úplňků pro rok 2016!

V tyhle dny se budou lidé měnit ve vlkodlaky! Toto je kalendář úplňků pro rok 2016!
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
Co říkáte na úplněk a jaké máte s ním zkušenosti? Věříte, že se v tuto dobu dějí nadpřirozené věci? Podívejte se na podrobný přehled úplňků, které nás ještě čekají v tomto roce.

Měsíc fascinuje lidstvo už odpradávna. Zejména úplněk má prý magickou moc. Není se čemu divit.

Měsíc je po Slunci nejjasnějším tělesem, které můžeme na obloze spatřit. A nejen to Jeho pravidelný osmadvacetidenní cyklus, při kterém ubývá a zase dorůstá, ovlivňuje příliv a odliv na moři, působí na migraci zvířat, a dokonce má vliv i na sexuální život.

Ovlivňuje Měsíc i chování člověka? A můžeme na úplněk svést nervozitu nebo bolest hlavy? Je to pouze domněnka? Anebo je to skutečnost? Má na nás Měsíc opravdu radikální dopad?

Někteří lidé spojitost úplňku s naší špatnou náladou a nespavostí vyvracejí, ale druzí jsou přesvědčeni, že Měsíc si s námi hraje A také se říká, že při úplňku se lidé mění ve vlky. Že se v nich probouzejí vlastnosti zvířat.

A pozor! Úplněk je také vhodný den na to, abyste se začali zbavovat jakéhokoliv zlozvyku. Je to den vhodný pro boj se závislostí. Například tento den je ideální pro start nové diety.

A je to také den, kdy se podle pověry plní přání. Stačí jen dát si do vázy rostliny, které vykvétají v noci. Jedná se například o kapradí, leknín nebo vrbu. Na ně připevněte stuhy s tajným přáním a je to.

Tady je podrobný přehled úplňků pro rok 2016:

Září: 16. 9. 2016 úplněk v pátek ve 21.05 hod.

Říjen: 16. 10. 2016 úplněk v neděli v 6.23 hod.

Listopad: 14. 11. 2016 úplněk v pondělí ve 14.52 hod.

Prosinec: 14. 12. 2016 úplněk ve středu v 1.06 hod.

A jaké máte zkušenosti s úplňkem vy? Napište nám do komentářů vaše zážitky.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy