Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

V tomhle luxusu bude bydlet Meghan Markle a princ Harry: Před rodinou dali přednost přepychu

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
stěhování
Spory v britské královské rodině gradují. Meghan Markle (38) se pustila do křížku s královnou Alžbětou II. (93), která se společně se svými úředníky rozhodla, že manželé Meghan a Herry nesmí používat žádné královské označení. Nejenom královnu vcelku šokovalo rozhodnutí, že se oba chtějí přestěhovat do USA. Nyní se spekuluje, že vévoda a vévodkyně ze Sussexu koupili luxusní dům v Malibu, kde budují své hnízdečko lásky.

Meghan Markle (38) a princ Harry se rozhodli, že budou dělat věci po svém. Jenomže to ani v nejmenším netušili, že pokud takto namíchnou svým chováním královnu Alžbětu II., tak to bude mít svoji dohru.

Královna se společně s dalšími úředníky rozhodla, že vévoda a vévodkyně ze Sussexu nesmí používat královské označení na svých stránkách. Manželé ale do svých stránek Sussex Royal investovali hodně velké peníze a nemíní se jen tak vzdát.

Meghan si podle DailyMail postěžovala svým kamarádům a známým, že legálně to ničemu přece nevadí. „Meghan řekla, že končí se vším dramatem a ve svém životě nemá místo pro odmítavé lidi, stejně tak Harry.“

Hnízdečko lásky v Malibu

Podle posledních informací by se měli Meghan Markle a princ Harry přestěhovat do luxusního sídla v uzavřené komunitě v Malibu. Cena domu je 7 milionů dolarů, nebo pronájem za 26 tisíc dolarů měsíčně.

Meghan a Harry si umí vybrat skutečně dobře, otázkou zůstává, zda v tom budou všichni i se svým synem Archiem šťastní. Pokud by se pro tuto vilu skutečně rozhodli, jejich sousedy by byly hvězdy jako Mel Gibson, Dick Van Dyke nebo Caitlyn Jenner.

Související články

Další články