Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

V Thajsku zavedli opravdu bizarní způsob, jak zabránit opisování ve škole. Neuvěříte vlastním očím!

Neopisuj, nebo dopadneš takhle.
Zdroj: Facebook.com

Ve škole se při písemkách opisovalo a opisovat se bude. To každý ví a dělal to každý, kdo do školy chodil. Dneska, s možnostmi chytrých telefonů, je podvádění při písemkách ještě jednodušší než kdykoli předtím, ale v Thajsku vymysleli nový způsob, jak opisování zabránit. Díky speciálním zabraňovačům podvádění na hlavě!

Fotografie ze škol v Bangkoku se nejprve objevily na Facebooku a šíří se rychlostí světla, zejména mezi studenty. Učitelé na Kasetsart University například používají z papírů vytvořené zaslepovače, které se obvykle užívají u koní. Fotografii publikovala sama univerzita, ale vyvolalo to tolik kontroverze a negativních reakcí, že ji raději stáhli. Ale co se jednou objeví na internetu…

Pro místní média pak zástupci školy řekli, že studenty nic na hlavě nosit nenutili, ale že to všichni podstoupili, protože jim to přišlo zábavné. „Byli pak během testu v lepší pohodě a náladě,“ říká Nattadon Rungruangkitkrai, učitel z univerzity.

Ještě mnohem zábavnější je, co vymysleli profesoři v thajském centru letectví při testech. Tam museli mít chudáci studenti přímo na hlavě krabice!

Související články

Další články