Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

V Thajsku vznikla se sexem spojená restaurace. Dostanete tam jídlo ve tvaru pohlavních orgánů!

Lidi tam láká už i CNN!
Zdroj: YouTube
+ Další 2 fotografie

Vítejte ve Funny Sex, thajské restauraci, která se točí celá kolem sexu a kde si můžete objednat puding ve tvaru penisu.

Restaurace byla nedávno otevřela na jihu Thajska ve městě Kaohsiung, a když tam vejdete, zjistíte, že věci spojené se sexem jsou opravdu všude. Nejenže jsou na menu pochutiny ve tvaru pohlavních orgánů, ale na stěnách jsou například plakáty poučující návštěvníky o tom, jaké tvary prsou existují, nebo figurky zobrazující, v jakých polohách se dá provozovat trojka. Jídlo také dostáváte ve speciálních miskách s poprsím.

Když se sem půjdete najíst sami, nemusíte se bát, že byste neměli společnost. Číšníci vám rádi poskytnou nafukovací pannu, abyste se při jídle nenudili.

CNN nedávno tuto restauraci zahrnulo do součtu nejzajímavějších míst, která můžete najít ve městě Kaohsiung, a říkali, že poskytuje „sexuální výchovu“.

Související články

Další články