Je to jedna ze vzácných povolenek exhumovat tolik těl najednou. Floridská polepšovna Arthura G. Doziera ale skrývá tak děsivé tajemství, že vyšetřovatelé se budou muset zabývat trestnými činy půlstoletí starými. Možná už nebude ani koho obvinit, ale třeba to uleví mrtvým duším utrápených dětí, které v téhle hororové škole přišly o život.

Škola pro převýchovu byla uzavřena v roce 2011, ale mezi lety 1914 až 1952 v ní došlo podle expertů k několika vraždám. Tedy ne několika, ale desítkám vražd. Experti vycházejí z dobových záznamů školy, nejasných úmrtních listů, zachovaných dopisů a svědectví zaměstnanců.

Na pozemku školy se nachází hřbitov s jednatřiceti hroby pro pohřbené chovance, ale vyšetřovatelé tvrdí, že pod pozemkem leží na dalších 50 těl. Mohou být třeba ve větracích šachtách školy nebo zakopány přímo pod základy.

V polepšovně totiž docházelo k masivnímu týrání a zneužívání a tvrdí to i ti, co ze školy vyvázli se zdravou kůží. Paradoxně v dobách masakru žáků, tedy v letech 1914 – 1952, na tom byli nejlépe černoši, i když to pro ně byla společensky nejhorší doba. Jenže personál je posílal na velmi těžké práce, takže kolikrát unikli týrání a znásilňování, zatímco bílí kluci byli drženi třeba v kobce zvané White house. Bíle natřená cela byla svědkem brutálního znásilňování a pak vraždy.

Přesto na hřbitově vedle sebe leží bílí i černí a pod zemí jsou další mrtvoly dětí, které nikdo nikdy nepohřbil. Úřady se proto po padesáti letech snaží dostihnout spravedlnost.