Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

V takovém luxusu strávili Mareš a jeho Monika svatební den: Tohle by si mohl dovolit jen málokdo

Sluší jim to.
Zdroj: hotelaplaus.cz
+ Dalších 51 fotografií
Jeden z nejoblíbenějších moderátorů Česka Leoš Mareš (41) si vzal v naprosté tichosti svoji krásnou snoubenku Moniku (36). Dokázali to utajit před celou Českou republikou a v klidu si užívali svůj významný den. Před svatbou strávila dvojice noc v luxusním litomyšlském hotelu Aplaus. Pojďte se podívat na tu nádheru.

Svatební oslava Leoše Mareše (41) a jeho novomanželky Moniky Marešové (43) se konala na kouzelném místě v litomyšlském hotelu Aplaus. Potvrdil to personál restaurace Bohém, ale detaily oslavy nechtěl prozradit.

„Leoš u nás před svatbou přespal a poté se od nás vydal k oltáři,“ řekl provozovatel hotelu David Fišer portálu TN.cz. Krásný pár se v tomto hotelu chystal na svůj osudný den.

Hotel Aplaus patří mezi nejluxusnější a za noc tam můžete zaplatit v přepočtu až 5 050 korun. Tahle částka je samozřejmě pro nejvyhledávanějšího moderátora Česka naprosto zanedbatelná.

Hotel je navíc v blízkosti kostela Nalezení svatého Kříže, kde si oba řekli své ANO. Jak Leoš, tak Monika vypadají hodně zamilovaně, tak snad jim to dlouho vydrží.

Související články

Další články