Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

V Survivoru začíná přituhovat. Celebrity si jdou po krku, kmenem Hrdinů cloumá nenávist a pomluvy

Survivor 2023: Celebrity si jdou po krku a kmen Hrdinů zažívá stinné momenty
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 7 fotografií
Taktika

V dalším díle Survivoru dochází ke změnám. Do hry přicházejí noví soutěžící a pokusí se zamíchat kartami na ostrově. Taktika Martina a Pavlíny pobouří nejednoho člena kmene. Pozor, článek obsahuje spoilery.

V reality show Survivor přituhuje. Na ostrov zamířili další soutěžící, ale to rozhodně nepotěšilo dosavadní účastníky. Do kmene Rebelů se přidala studentka práv Barbora a obchodní zástupce Kristian. Kmen Hrdinů pak doplnila herečka Pavlína Sigmundová a vítěz Love Islandu Martin Kulhánek. Hráči by raději uvítali pizzu než nové členy, ale jak řekl moderátor Ondřej Novotný, život někdy nadělí to, co si přejete nejméně. Příchozí členové týmu jsou nyní v imunitě, a přestože se na ostrově ještě ani neohřáli, už vymýšlejí taktiky, jak rozdělovat kmen.

Taktiky v kmeni Hrdinů

Kmen Hrdinů přijal nové členy a pro Kundosaki a Báru Mlejnkovou už je počet hráčů až moc velký. Nejraději by už podle jejich slov zkrouhli množství na šestku místo dvanáctky. Příchozí dva nováčci ale rozhodně nechtějí zůstat v pozadí a začali spekulovat, jak rozbít kmen. Hned zrána si Pavlína povídala s Martinem, že v kmeni vnímá dvě skupinky členů. Začali si dávat dohromady, kdo drží spolu, a chtějí začít tvořit vlastní alianci.

Podle jejich názoru mezi nejslabší patří Soňa, Kája a Filip. Rozhovor ale zaslechl právě člen kmene Hrdinů. Fotbalistu Petra Švancaru alias Švanciho to nenechalo chladným a šel za dívkami, které jsou ve hře od začátku. "Máme tady takový nešvar. Někteří jsou tu dva dny a chtějí rozbít naši pohodu," svěřil se Petr. Pro fotbalistu je důležité, aby tým nyní držel spolu a nadále byl úspěšný. Hra totiž ještě nezačala natolik, aby tým začal soupeřit mezi sebou.

Koho chce Pavlína s Martinem vyřadit?

Po společné konverzaci se nově příchozí rozhodují, koho by přetáhli na svou stranu. "My potřebujeme někoho k sobě, abychom měli víc hlasů," řekla Pavlína. Na to Martin reagoval, že Pepovi Kůrkovi leze na nervy pokerová hráčka Bára, a to kvůli tomu, že má prý pořád řeči. Chtějí se tedy domluvit s Pepou a ostatními dívkami, koho budou chtít ze Survivoru poslat domů. Na to, že jsou ve hře jeden den, začínají dost brzy určovat vlastní pravidla.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy