Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

V Survivoru zabojuje český Kapitán Amerika: Matěj připomíná nejpřitažlivějšího muže planety

Účastník Survivoru Matěj Quitt je velmi podobný americkému herci Chrisu Evansovi.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia/Se souhlasem Matěj Quitt
+ Dalších 9 fotografií
Survivor 2023

Interiérový designér Matěj Quitt (32) je jedním z dalších účastníků letošní řady reality show Survivor. Ta sice na televizních obrazovkách ještě neodstartovala, ale Matěj si již stihl vybudovat početnou stáj fanynek. Nejenže patří mezi největší fešáky na ostrově, zároveň připomíná fiktivní postavu od Marvela. Je podobný americkému herci Chrisu Evansovi (41), tedy představiteli Kapitána Ameriky! V osobním životě je navíc single. Právě kvůli své účasti se totiž rozešel s přítelkyní. 

Jestli Matěj Quitt (32) nezaboduje na ostrově Survivor, u dívek má úspěch jistý. Show sice na televizních obrazovkách ještě neodstartovala, ale interiérový designér si již stihl vybudovat početnou stáj poblázněných fanynek. Na sociálních sítích ho některé dokonce nazývají "přenádherným, nadpřirozeným mužem".

Matěj ze Survivoru připomíná představitele Kapitána Ameriky

S napřirozeností nejsou daleko od pravdy. Matěj totiž až neuvěřitelně připomíná fiktivní postavu Kapitána Ameriky z Marvelovi dílny. Teda spíše jeho představitele, amerického herce Chrise Evanse, kterého v roce 2022 časopis People označil za nejpřitažlivějšího muže planety. K úplné podobě Matějovi chybí už jen pořádný plnovous. Herec je však na rozdíl od Matěje zadaný.

Matěj Quitt se kvůli Survivoru rozešel s přítelkyní

Matěj je momentálně single. Právě kvůli Survivoru se rozešel s přítelkyní, se kterou byl 4 roky. Svou účast tak nebere na lehkou váhu a na ostrov jede vyhrát.

V rámci přípravy podnikl několik kroků. "Zkusil jsem si trochu upravit tréninkové plány, více se věnuji kondici a stabilitě a rovnováze. A co se stravy týče, tak tu teď vedu v duchu hesla 'sněz, co můžeš'. Myslím, že je lepší jít do soutěže plný síly a s nějakými kily navíc, abych pak měl zásoby energie, ze kterých pak budu moci čerpat," nechal se slyšet pro TV Nova v tiskovém prohlášení, které má naše redakce k dispozici. Matěj zabojuje za kmen Rebelové.

Matěje si získají milovnice vaření

Matěj miluje jídlo, i proto má na ostrově největší strach z hladu. "Bojím se ho strašně moc, protože jsem zvyklý jíst každé dvě hodiny. Bude to pro mě hodně složité a asi i pro ostatní, protože když jsem hladový, tak jsem opravdu protivný. Takže uvidíme, jak to tam budu zvládat a jak budu zvládat i cizí lidi, kteří budou také hladoví, podráždění a nevyspalí," prozradil svůj největší strach. Po jeho návratu tak mají nejspíše šanci milovnice vaření.

Sledujte Survivor už 25. 1. na Voyo a od 1. února na TV Nova.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy