Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

V Survivoru to vře, Lovci a Titáni pálí ostrými: Dvořáková se ostře pustila do veganky Nikoly

Denisa Dvořáková se ostře pustila do veganky Nikoly Kabátové.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 22 fotografií
Výsměch

Pokud jste neviděli třetí díl Survivora, tak nečtěte dál, jedná se o spoiler! V drsné reality show to mezi soutěžícími začíná vřít. Pusu na špacír si pustila modelka Denisa Dvořáková, která ošklivě nařkla soutěžící z protějšího kmene Lovců Nikolu Kabátovou. Co se mezi dívkami vlastně stalo? 

Po delší době se v Survivoru kmeny Lovců a Titánů dočkaly soutěže o odměnu, která byla velice štědrá. Jednalo se o francouzskou bagetu, vejce a sýr feta. Po náročné disciplíně, kdy nakonec zvítězili Lovci, zažehl v druhém kmeni plamen závisti. Hlavně promluvil prázdný žaludek modelky Denisy Dvořákové, která se pustila do Lovkyně Nikoly Kabátové.


Ostrá slova

Konflikt vznikl, když se moderátor Ondřej Novotný zeptal kmene Lovců, zda je mezi nimi nějaký vegan, protože většina odměny je složená ze živočišných produktů. Na to se přihlásila programátorka Nikola Kabátová. "Já jsem se na to připravovala. Já jsem nešla do Survivoru proto, abych tady dělala nějakou panenku, že tohle nejím a tohle nejím. Já jsem šla do toho, že budu jíst, co mi dají," začala odůvodňovat Nikola, když v tom se ozvala Denisa Dvořáková. "Tak potom nejsi vegan," pronesla se škodolibým úšklebkem, což poté kmen Lovců začal hodně rychle řešit.

Doporučené video s vítězem loňského Survivora, Tomášem Weimannem.


Zpětně se k tomu vyjádřil například hasič Filip Křížek, který s tím měl velký problém. "Nelíbilo se mi to, jak to Denisa Nikče řekla. Zaprvé toho člověka nezná, mně se naopak u Nikči líbí, že šla do Survivoru jako veganka a řekla, že nebude žádná panenka. To se mi líbilo, a pokud s tím má Denisa problém, holt tak ať si dá dneska kokos, my jíme bagetu se sýrem a vajíčkem," dodal k napjaté situaci Filip.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy