Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

V Survivoru se řeší šikana. Kundosaki a Mlejnková přispěchaly s obhajobou. Má v tom prý prsty i Bezděková

Šikana v Survivoru? Barbora Mlejnková a Kundosaki si měly zasednout na ostatní dívky
Zdroj: profimedia, se souhlasem TV Nova, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
survivor

Vztahy v Survivoru se začínají vyostřovat. A do skupin se rozděluje i tým celebrit. Po krku si jdou především známé krásky a ve třetí epizodě, stejně jako v první sérii, padlo slovo šikana. Pokud jste ještě neviděli třetí díl, pozor, článek bude plný spoilerů.

Iva Pazderková se v první řadě Survivoru nezdržela sice příliš dlouho, do teď ale její jméno ve spojení s touto show rezonuje. A to především kvůli chování ostatních soutěžících vůči ní. Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol a Ta Thuy Dung známá jako Chili se totiž veřejně vysmály jejím psychickým problémům, za což byly zpětně považované za nejméně oblíbené soutěžící celé show a ještě dlouho po návratu do reality byly terčem velké kritiky.

Nyní se do této pozice, zdá se, samy nominovaly pokerová hráčka Barbora Mlejnková a Kateřina Klinderová alias Kundosaki. To je zřejmé z jejich debaty, která proběhla v průběhu třetího dílu na pláži, kde nejdříve spolu rozhodly, že musí nutně někoho vyhodit z ostrova, protože nemají dostatek jídla, aby nakrmili dvanáct hladových krků, a pak začaly řešit ostatní ženy celebritního týmu. Ačkoli přímo nejmenují, je zřejmé, že mluví o fitnesačce Soně Sedláčkové a herečce Karolíně Krézlové.

V táboře je dusno

"Kája za mnou přišla a rozbrečela se, že to bylo od ní zbytečné. Říkala jsem jí, že to je v pohodě. Ať nebrečí. Popovídaly jsme si dobře. Ona je vystreslá z toho hladu. Ale mě se to prostě dotkne, něco takového. Mně když někdo řekne sprostě nějakou vulgární nadávku, tak je mi to jedno, dokud to ale není někomu okolo mě," popisovala Bára situaci, kterou diváci na televizních obrazovkách paradoxně neměli šanci vidět, ale z jejích slov je zřejmé, že v táboře začíná být velmi napjatá nálada.

Pak začaly mluvit o šikaně.

"Tak nikomu není příjemné, zvlášť když se tady šest dní snažíme žít, starat se, dělat všechno, a pak někdo řekne, že se cítí šikanovaná," pokračovala Mlejnková za souhlasného přikyvování Kundosaki.

"Co to řekla? Že se tak cítí?" ptá se Kundosaki. "No, že je šikanujeme my tři," pokračovala Mlejnková, která s Kundosaki patří ještě do party s Andreou Bezděkovou, která se sice zatím neprojevuje, ale z jejich slov je zřejmé, že si minimálně Soňa a Karolína myslí, že je součástí jejich šikany.

"A přitom já si nejsem vědomá vůbec žádné šikany, ty vole. Já tam dřu pro všechny, a přitom jsem se momentálně vůbec nebála o život. I když teď se bojím, co jsem tam viděla. A prostě jsem tam málem chcípla v té přetlačované. Kvůli nim dvěma. Kvůli nim. Soňa řekla: prosím, já tady chci ještě zůstat. A pak mi řeknou, že je šikanujeme. Já vůbec nechápu čím," dodala Mlejnková.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy