Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

V Survivoru padla poslední klapka: Ondřej Novotný si z ostrova přivezl trýznivý syndrom

Survivor je dotočen. Ondřej Novotný teď trpí syndromem po reality show.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Syndrom

Moderátor Ondřej Novotný (45) je zpátky v Praze, což znamená, že reality show Survivor už má svého vítěze, který však ale zůstane ještě nějaký čas v tajnosti. Fanoušci této soutěže viděli jako poslední díl na Voyo teprve 48. den. Dnes už je ale dotočeno a Ondřej si může užívat pohodlí svého domova. Zrovna příjemné chvilky ale nezažívá. Na svých sociálních sítích promluvil o tom, co ho teď trápí.

Ondřej Novotný nechal exotiku za zády a aklimatizuje se na počasí mírného pásu. Je totiž zpět v Čechách i s velkým tajemstvím, které nemůže prozradit až do konce Survivoru. Jako moderátor této náročné soutěže totiž už musí znát jméno vítěze či vítězky. Nicméně to není věc, která by ho trápila. Trápí ho syndrom, o kterém se rozpovídal na Instagramu.

Ondřej je z návratu domů zřejmě frustrovaný

"Poslední cvičení, poslední běhání. Začíná prázdnota, ty v*le. Často se mě ptáte, co je nejtěžší na reality show. Je to 'po reality show syndrom'. To je, když do něčeho investuješ tolik energie každý den. Zažereš se do toho, seš tam většinou i jako host sám, protože to nikdo jiný nedělá. A pak to skončí. A i když už jsem tohle dělal jedenáctkrát, tak to tam vždycky přijde. Prázdnota a nicota jako v nekonečném příběhu," řekl Ondřej na sociálních sítích.

Diváci zatím měli tu možnost zhlédnout ve 20. díle Survivoru na Voyo 48. den na ostrově. To znamená, že brzy se dočkají sloučení, a poté se show pomalu, ale jistě dostane do velkého finále. Na to si musí ale ještě chvilku počkat.

Výměna názorů s Jiřím Hanouskem

Co jsme zatím měli možnost vidět, Ondřej se jako moderátor držel statečně, i když nejspíš na odchod realitního makléře Jiřího Hanouska, spojený s dost ostrou výměnou názorů mezi nimi, nebude nejspíš vzpomínat v dobrém. "Připadal jsem si jako malý smrad, který dostává céres od svého taťky. V této pozici jsme tam ale s Ondrou nebyli. Chápu, že je to moderátor, dostává pokyny od produkce, ale dopadlo to tak, jak to dopadlo," prohlásil zpětně Jiří Hanousek v rozhovoru pro eXtra.cz.

DOPORUČENÉ VIDEO: Jiří Hanousek o Suvivoru a jeho výměně názorů s Novotným.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy