Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

V SuperStar se točí MILIONY: Tento porotce shrábnul největší balík!

Z těch cifer se vám protočí panenky!
+ Dalších 14 fotografií
Za pár týdnů si pořádně přilepšili. Letošní řada SuperStar jde pomalu do finále a porotci si mnou ruce. Víme, na kolik si Pavol Habera (56), Katarína Knechtová (37), Ben Cristovao (30) a Matěj Ruppert (40) přišli!

Účastníci SuperStar 2018 potí krev, ale porotci populární pěvecké show mají klídek. Jejich hodnocení nebývá příliš vyčerpávající a mnohdy jde vidět, že nad svými slovy ani moc nepřemýšlí. Ale berou za to balík!

Stálá tvář soutěže Pavol Habera vydojil z televize největší sumu. Za těch pár týdnů prý inkasoval něco mezi 2 a 3 miliony korun.

Ostatní porotci také neostrouhali, ale na honorář proslulého kata nedosáhli. Knechtová, CristovaoRuppert měli shodně brát téměř 1 a půl mega, alespoň podle serveru pluska.sk.

Už v minulosti jsme na eXtra.cz psali, jaké platové podmínky si vyjednal moderátor Leoš Mareš (42). Nováček Jasmina Alagič (28) je na tom z celé soutěže asi nejhůř, i když jí bankrot určitě nehrozí.

Na pohádkovou částku si přijde i vítěz celé soutěže, kterému připadnou 2 miliony korun!

Mohlo by vás zajímat

Další články