Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

V SuperStar se bude baletit: Matěj Ruppert si u toho vykloubil kyčle!

+ Další 2 fotografie
Pěvecká show SuperStar 2018 přichází s další castingovou epizodou. Už v sobotu večer budou mít diváci možnost sledovat vystoupení soutěžících, kteří přišli zkusit štěstí a touhu stát se novou českou SuperStar. Základem je ale postoupit přes porotu, kterou tvoří Pavol Habera, Ben Cristovao, Katarína Knechtová a Matěj Ruppert. který bude v následujícím dílu dokonce baletit.

Jedním z odvážných, kteří by se chtěli stát slavnými, je i soutěžící, jenž přišel zazpívat píseň z muzikálu Pomáda. Tu totiž miluje už od dob, kdy byl na letní pěvecké škole. Do budoucna by se chtěl věnovat muzikálovému herectví. Už když nastoupil před porotu, slyšel, že má postoj tanečníka.

Matěj Ruppert (40) dokonce vstal ze svého křesla a předvedl baletní pozice. Jedna z nich ale všem přítomným vyrazila dech. Matěj Ruppert umí totiž kompletně otočit své nohy, jako by je měl vykloubené. „S tebou musí být hrozná sranda doma,“ komentoval jeho výkon Habera. A jak zvládl postoj v SuperStar napodobit soutěžící?

SuperStar můžete sledovat už v sobotu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články