Porota mohla být nekompromisní na začátku SuperStar 2018, ale teď už jsou osudy soutěžících v rukou hlasujících diváků. Ti už poslali domů Dominika Gerdu, Richarda Chovana, Bryana Gandolu a Adélu Kvitovou. A už zítra přijde řada na další dvojici!

A fanoušci pěvecké soutěže mají jasno. Raketovou rychlostí se množí názory, že by měl jít z kola ven Jakub Pružinský. Vyklepaného zrzka ze Slovenska si řada lidí zamilovala, ale zároveň má spoustu odpůrců, kterým vadí právě jeho nikdy nekončící tréma.

„Kuba už snad žádné fandy mít nemůže, zabodoval jedinou písničkou, vše další už bylo jen zklamání. A na pódium, do telky, na dělání show někde v obchoďácích fakt není správný typ,“ je o konci Pružinského v SuperStar přesvědčen Jindřich.

Z dívek by podle vzkazů na sociálních sítích měla skončit buď Aneta Horňáková, nebo Eliška Rusková. Ta měla namále už minulý týden, ale nakonec místo ní diváci vyřadili Kvitovou.

A kdo se naopak o postup nemusí bát vůbec? Terezu Maškovou mnozí považují za vítězku SuperStar už nyní. Podle zákulisní šuškandy navíc v minulém kole získala vůbec největší počet hlasů. Dalším favoritem se nečekaně stal i Petr Borkovec. „Myslím si, že vyhraje Petr. I podle toho, jak ho minule porota chválila jako nejlepší výkon,“ myslí si Vendula.

Vše ale bude záviset na samotných výkonech soutěžících, takže se karty ještě mohou obrátit!