Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

V SuperStar Adélu Ferencovou odstřelili: Před lety se snažila zazářit, ale vypadala jako balík sena!

To je proměna, že?
Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
SuperStar 2018 je v plném proudu a v současné době už známe kompletní finálovou desítku. Někteří lidé se ovšem bouří, protože si myslí, že do finále měli postoupit úplně jiní zpěváci. Jednou z nejvíce diskutovaných je právě Adéla Ferencová (15), která i přesto, že má naprosto fenomenální hlas, také nepostoupila a porota dala přednost jiným dívkám. Přitom jí před sedmi lety vestoje tleskala pěvecká hvězda Lucie Bílá (52). To ale Adéla vypadala úplně jinak. Poznali byste ji?

Adéla Ferencová byla jednou z jasných favoritek, které se měly objevit ve finále. Porota ale rozhodla jinak. Diváci poslali na základě svých hlasů rovnou do finále růžovou Terezu Annu Maškovou.

Zbylá čtyři děvčata vybrala porota a Adélka mezi nimi bohužel nebyla. Přitom se objevila už v roce 2011 jako devítiletá v Česko Slovensko má talent. Svým vystoupením porotu naprosto konsternovala.

Lucie Bílá, Jaro Slávik i Martin Dejdar tleskali Adéle vestoje a už tehdy jí slibovali velkou budoucnost. To nejspíše nevyšlo, jinak by se neukázala v letošním díle SuperStar. Je pravda, že tehdy byla ještě hodně malá a tuctová.

Dneska má sice pár kilo navíc, ale vypadá perfektně. Tak snad se jí bude dařit i bez úspěchu v SuperStar. Podívejte se do galerie, jak vypadala Adéla Ferencová před sedmi lety!

Související články

Další články